Alternatif Bulundu: Workbench Tabloyu Görmek İstediğim de Bir Sürü Hata Veriyor

Başlatan Bigchefstarys, 09 Nisan 2017 - 18:44:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bigchefstarys

Merhaba,

Workbench kullanmıyorum normal şartlar da navicat kullanrım ve ona çok aşinayım keza ubuntu da yeni olduğum ve sürekli kullanmadığım için bazı şeyleri çözemiyorum. mesela tar.gz dosyaların yüklenmesi navicat tar.gz veriyor internette ne kadar çok aradığım sonuçları uyguladıysam da çözemiyorum bu yüzden workbench yüklemek istedim. Tabloları görmek istediğiim zaman bana şu hatayı veriyor.
İnsanlaɾ benim dünyayı olduğu gibi kabul edebileceğimi söylüyoɾlaɾ. Saçmalık! Ben bu dünyayı kabul etmiyoɾum.
Richard Stallman

Kaleihan

Yanılmıyorsam navicat for mysql'den bahsediyorsunuz. http://download.navicat.com/download/navicat112_mysql_en_x64.tar.gz
adresinden indirdikten sonra masaüstünde bir klasöre çıkartıp.
cd $USER/Masaüstü/navicat*
./start*

komutlarını verince kuruluyor. Yani bende hemen açıldı. Tam linux sürümü yok gibi çünkü wine ile birleşik şekilde indiriliyor ve wine ile çalışıyor.
İsterseniz bir kurmayı deneyin olmadı bu programı denersiniz.

Bigchefstarys

rica etsem team ile bağlanıp bakarmısınız phpmyadmin'e bağlanarak yapmaya çalışıyorum ve perişan etti
İnsanlaɾ benim dünyayı olduğu gibi kabul edebileceğimi söylüyoɾlaɾ. Saçmalık! Ben bu dünyayı kabul etmiyoɾum.
Richard Stallman

Kaleihan

Phpmyadmine nasıl bağlanırsınız hiçbir fikrim yok. Sadece kurulumda yardımcı olabilirim.

Bigchefstarys

kurulum bana yeterli olacaktır zaten, gerisini ben hallederim navicat bi açılsa :D
Richard Stallman

ata1

Bigchefstarys

Alıntı yapılan: ata1 - 09 Nisan 2017 - 20:32:09
team ile destek sağlanamaz form kurallarını okuyun
Şu garip kurallardan bir bıkmadınız gitti hocam. Günahmış gibi etki tepki yapmanız gerçekten de hiç çözüm odaklı bir cevap olmuyor.

Teşekkürler.
Richard Stallman

ata1

ya bilgilerin çalındığında gelip forumda bizleri suçladığınızda olacaakları düşünüyormusunuz yada kullanıcı gelip art niyet ile diske format atıp çıkarsa ?
bizleri suçlamadan önce her kuralın bir nedeni olduğunu da düşünün  açık yayında ıd ve şifre veriyorsunuz . etik değil

alicilin

Bende navicat kullanıyordum fakat wine ile biraz problemli çalışıyordu bende. Çok alternatif denedim ama hiç birisi navicatın yerini tutmuyordu. Ta ki valentina studio kullanana kadar. Hem ücretsiz hem güzel. Denemenizi tavsiye ederim. Navicatı aratmaz
<Developer/>

plazma

[mention=622590]@Yunus SENEM[/mention] Forum kuralları olmazsa birlik düzende olmaz, garip olaral algılamayın işleyiş bu şekilde yürüyor bu çatıda, teamviewer ile yardım neden sağlanmıyor forumda daha öncede sebepleri bahsedildi kısa söyliyelim "forum" altyapsı onu anlatmaya gerek yok sizin yada başka bir kullanıcı aynı sorunla karşılaşır ve çözümü varsa faydalanması amaç hem kullanıcının öğrenmesi biri bağlanıp birşeyleri yaparak öğrenemezsiniz, güvenlik olayına zaten değinilmiş yukarıda ayrıca bahsetmeyelim. Eğer bu çatı altında toplanıyorsak kayıtlı olan her üye forum kurallarını kabul etmiştir ve uyması gerekir, başlık dışına çıkmayalım daha fazla bu açıklama umarım yeterli olur, anlayışınız için teşekkürler.

daligo5

dbeaver i denemişmiydiniz ben onu kullanıyorum gayet mutluyum kendisiyle tavsiye ederim
http://piyonsatranc.blogspot.com/

satranç modern bir beyin işkencesidir.

Bigchefstarys

Sorun [mention=622593]@alicilin[/mention] sayesinde çözülmüştür alternatif ile devam edicem.
Richard Stallman