İsyan Bayrağını Açıyorum

Başlatan TRWE_2012, 30 Aralık 2016 - 02:24:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TRWE_2012

Öncelikle herkese İyi Geceler

Bu forum çok kısa süre önce kayıt oldum.Gerçi bu konunun burada açılmaması gerek ama bana başka çare bırakılmadı.

Kısaca konu bu forumdan ÜYELİĞİN KESİN İPTALİNİ istiyorum.

Bu amaçla forum sorumlarından birine ileti attım ama bana geri dönüş olmadı.Ve bu olumsuzluğu kendi evimde dile getirdim.

Eğer isteyim yerine getirilmezse Forum/Duyurular Bölümünde yayınlanan kuralların Genel Kuralların 14.maddesine uymayacağım.

Ayrıca ;

Genel Kuralların 12.maddesine de itirazım var.

Ayrıca sizin LİNUX benim için Lunix'tir.

Üyeliğimi siliniz (TRWE_2012 niki lisanslıdır.Hiçbir forumda sahibinin isteği ve izni dışında kullanılamaz.Anlamsız gibi görünsede  trwe bir şifredir.)

if

Üyelik silmiyoruz. Foruma girmezsin olur biter.
Reklam yaptığın için susturayım, reklamlarını da sileyim.
Bu üyenin yazdıklarını dikkate almayın.

ata1

Alıntı yapılan: TRWE_2012 - 30 Aralık 2016 - 02:24:35

Ayrıca sizin LİNUX benim için Lunix'tir.

o zaman lunix formuna gidin bizlerde rahat edelim

alquirel

Başlığı açan üyenin foruma erişimi yasaklanmıştır. Burada ona cevap hakkı doğuracak yanıtlar yazılmasını engellemek için bu başlığı kilitlemek de doğru bir adım olacaktır. İlgili kişi ister gider başka forumlarda arkamızdan konuşur, isterse ikinci bir hesap açar gelir burada diyeceğini der. Diline pelesenk ettiği özgürlük kavramının içeriğinde olan budur, bir şeyin ismini değiştirmek özgürlük kavramına girmez. Bizim kimseden gizlimiz saklımız yoktur, alnımız aktır, dün ne dediysek bugün de aynısını deriz. İlle de özgürlük kavramına bir şeyin ismini değiştirmeyi dahil etmeye çalışırsa biz de ona trwe değil tırıvırı deriz olur biter. En azından kurmadığımız "acınası" bir cümle nedeniyle değil de bu nedenle laf yeriz anlamı olur.