Gönderen Konu: Eksiklerimiz, hatalarımız veya beğenileriniz  (Okunma sayısı 53862 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« Yanıtla #1 : »
Türkiye tayfası olarak yanlış yaptığımız, hatalı davrandığımız konular olabilir. Ubuntu Türkiye ailesi olarak yönetimin sizce yaptığı hataları buraya yazabilirsiniz. Bu sayede bizde bir yanlışımız varsa bu yanlıştan kurtulma yoluna gidebiliriz.

Memnun olmadığınız her durumu buraya yazabilirsiniz. Bize kızsanız da, çok hatalı bulsanız da size karşı tutumumuz buraya yazdığınız olumsuz eleştiriler yüzünden değişmeyecektir. Bu sebeple gönül rahatlığı ile hatalarımız, eksiklerimiz, yanlışlarımız var ise buraya yazınız.

Şunu da asla unutmayın, bu site bir şahısa ait değil. Bu site Türkiye Tayfasının da değil. Bu site burayı var eden Ubuntu Türkiye ailesinin yani sizlerin. Bu sebeple yönetilmesi konusunda da sizlerin fikirleri çok önemli.

Ayrıca önerilerinizi de genel olarak bu başlık altına iletebilirsiniz. İmkanlar dahilinde ve yapılabilecek her öneriye açığız.

Eksik ve hatalarımızı bildirdiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2015 - 09:20:29 Gönderen: betseg »
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

« Yanıtla #500 : »
@ethernity

SMF'nin log_topics, log_boards ve log_mark_read tabloları veri tabanında hatırı sayılır bir yer tutmakta. Ayrıca bu tabloların her geçen gün boyutu artmakta. Düşünün, üye sayısı*okunmamış konu sayısı çarpımının boyutunu. Ve sürekli sorgulama yapmak durumunda kalınıyor. Talebinizi yerine getirdiğimiz takdirde foruma biraz daha yüklenilmiş olunacak. Gerçekten istediğiniz yapmak isterdim fakat kaynaklarımızı neredeyse sınırlarında kullanıyoruz.
Bu sefer gerçekten anladım ). Dikkate aldığınız için teşekkürler

« Yanıtla #501 : »
Rica ederim @ethernity. Bu isteğinize verdiğimiz cevabımız şevkinizi kırmasın, başka taleplerinizi de duymak isterim:)

« Yanıtla #502 : »
cok tesekkurler