[Çözüldü]Yeni bir bölüm açılması

Başlatan zeusmaster, 13 Mart 2012 - 12:24:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zeusmaster

Hepimiz farklı dallarda çalışıyor ya da okuyoruz.Bu farklılıklarımızın birbirimize yarar sağlaması adına bir başlık açılsa ve orada ihtiyacımız olan şeyleri dile getirsek, birbirimize yol göstersek.Örneğin benim bir baskı devreye ihtiyacım var bunu bu başlık altında dile getirsem.Varsa bir elektronik mühendisi arkadaşım yardımda bulunacaktır.Yada bir arkadaşın dönem ödevi yada bitirme konusu var bu başlık altına yazsa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışsak?
Farkındayım bu başlığın ubuntu yada özgür yazılımla alakası yok ama amaç özgür yazılımdaki gibi birbirimize destek olmak :)
Up and Running...

cagriemer

Takdir edersiniz ki istediginiz bolum bu forumun kapsaminin cok disinda kaliyor. Ornek verdiginiz tarzdaki sorunlar icin eksiduyuru gibi genel soru-cevap sitelerine ya da meslek gruplarinin kendi forumlarina danisabilirsiniz. Tabii bu, isteginiz yonetimde tartisilmayacak anlamina gelmiyor.

Ortak bir karar aldigimizda zaten haberiniz olacaktir. :)

if

@bahdem, isteğinizin forumun çerçevesi gereği mümkün olmadığı kararını aldık.

zeusmaster

@if
Zaten bu durumun farkındaydım ama genede denemekten bi zarar çıkmaz dedim :)
Bu forumda kendimi çok iyi hissediyorum bu yüzden hep burada olabilmek için sürekli nedenler buluyorum :) Başka hiçbir forumda yorumum bile yok :) O yüzden belki başka eksiklerimi de burada kapatabilim diye düşünmüştüm :)forum.ubuntu-tr.net ailesine sonsuz şükranlar :)
Up and Running...