SUDO Dergisi yayın hayatına son mu verdi?

Başlatan ubuntuM, 22 Mart 2016 - 12:49:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ubuntuM

https://sudo.ubuntu-tr.net/ baktığımda son sayı (61. sayı) 2014 yılının 11'inci ayında çıkmış. Hayın hayatına son mu verildi, bir daha çıkmayacak mı?

ahmet_matematikci

Forumda daha önce bu konu çok konuşuldu.
Dergi olarak değil portal olarak devam edecek.
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

ubuntuM

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

ubuntuM

Alıntı yapılan: ahmet_matematikci - 22 Mart 2016 - 13:20:16
Dergiye mi portala mı?

Portal. Link olarak nereden ulaşabilirim? Link verir misiniz?

ahmet_matematikci

Daha çalışmaları bitmedi. Bitince duyurusu yapılacaktır. Kısacası şu an yok bir bağlantı linki

ubuntuM

Peki 11/2014'ten bu yana yeni yayınlanan hiçbir şey yok mu? Varsa okumak istiyorum.

freeman

Portal olarak devam etmesi güzel karar olmuş.
Büyük bir iş yükünden kurtaracaktır.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 22 Mart 2016 - 14:09:21

@ahmet_matematikçi;
Hangi konuda konuşuldu? Ben görmedim. :)
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

ahmet_matematikci

neynefes

Çöpe almamışızdır başlıkları muhtemelen. Portal olarak hayatına devam edecek ve o tarihten bugüne kadar hiç bir yayın çıkartamadık. Sona yaklaştık yapıda. Portal aktif olduğunda duyurusu yapılacak forumda zaten.

By_Mihni

Portal olması iyi olmuş bir çok şeyi kolaya indirgenmiş bu da yayınların hızlı ve daha istikrarlı çıkmasını sağlar.

TopKek

Ben de seviyordum sudo'yu ama son zamanlarda bakmaya firsatim olmadigi icin son sayilara bakamadim. Umarim bir an once yayin hayatina doner
Arch Linux mu Gentoo mu?