CD/DVD Paylaşımı

Başlatan Ubuntu, 25 Şubat 2008 - 18:54:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ubunturk

shipit kibris magusaya cd temini yapiyor mu?
_,-O
O(_)) ubuntu
 `-O

bijehr

Alıntı yapılan: ubunturk - 21 Kasım 2008 - 10:14:08
Özel mesaj yollanacak yeri bulamadım. sevimlipanda@yahoo.com   adresine adres bilgilerini yollarsan ben sana yollayabilirim.

Çağlar

Alıntı yapılan: bijehr - 21 Kasım 2008 - 15:05:02
Özel mesaj yollanacak yeri bulamadım. sevimlipanda@yahoo.com   adresine adres bilgilerini yollarsan ben sana yollayabilirim.
30 mesajdan önce özel mesaj yollamak yasak o yüzden @bijehr. Bu arada yardım severliğinizi tebrik ederim.
We got a badass over here!

Eren

Listeden ülke bölümünde Cyprus kısmını seçin. Adres bölümüne adresi yazdıktan sonra en sonuna KKTC/TRNC ilave edin. Status kısmına da KKTC/TRNC diye ilave edin. O şekilde gelecektir.

tufan scothbrite

Alıntı yapılan: Eren - 28 Eylül 2008 - 15:33:17
Kargo ücretlerine %35 zam geldi, Ankara'ya artık bir paket 7 YTL'den aşağı gitmiyor. (Özel anlaşmanız yok ise) Bu sebeple Ankara dışından bu isteğinizi karşılamak zor.

Sürat kargo Balıkesir'den İstanbul'a 3.5 YTL'ye CD götürebiliyor. Bugün babam gönderdi ve fatura sadece 3 buçuk YTL geldi.

Bedreddin

Ama biraz yavaş gidiyor Sürat, sanırım her gün çıkarmıyorlar araba bazı illere. Ben Konya'ya yollamıştım, 2 gün sonra vardı ;)
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

bijehr

Alıntı yapılan: Çağlar - 21 Kasım 2008 - 15:12:18
Alıntı yapılan: bijehr - 21 Kasım 2008 - 15:05:02
Özel mesaj yollanacak yeri bulamadım. sevimlipanda@yahoo.com   adresine adres bilgilerini yollarsan ben sana yollayabilirim.
30 mesajdan önce özel mesaj yollamak yasak o yüzden @bijehr. Bu arada yardım severliğinizi tebrik ederim.

Bayrak yarışı olayı. Ben de bu yolla bayrak aldım şimdi başka arkadaşlara teslim ediyorum. Paylaşım çoğaldıkça windows egemenliğinden sıyrılabiliriz:) Teşekkürler.

null

Elimde fazla Orijinal Ubuntu,Kubuntu cdleri var.Şirket adına sipariş vermiştim onlarda işi abartıp siparişimin 5 katı kadar cd yollamışlar.Bir kısmını dağıttım elimde;
4 adet Ubuntu 8.04
3 adet Kubuntu 8.04
2 adet Kubuntu 8.04 64bit
2 adet Ubuntu 8.10
2 adet kubuntu 8.10
var.
Orijinal cs isteyenlere kargo ile yollayabilirim.Ankaradaki arkadaşlara elden de verebilirim.

cemdursun

Alıntı yapılan: Sypro - 04 Mart 2008 - 02:25:05
Bursa merkez'deyim (setbaşı)..

Ubuntu, Kubuntu, Edubuntu, Xubuntu, Fluxbuntu, Nubuntu, Gobuntu, Ubuntustudio, Ubuntu ME, Ubuntu CE, Comfusion, OpenSuSe, Gentoo, gOS (1.0.1 ve 2.0), Lapis Linux, Backtrack 2, Linux Mint (3.1 ve 4.0), Freespire, Knoppix, Dreamlinux (2.2 ve 3), Elive, Pardus (07.2 ve 07.3), Turkix 1.0, PcLinuxOS (Gnome ve KDE), Zenwalk, Damn Small Linux, ByzantineOS, Frenzy, Klax, Slax, Fedora (KDE ve Gnome), Vixta, DesktopBSD, Ccux, X/OS linux, Linux XP Desktop, Famelix, Truva, SimplyMEPIS, Monoppix, Mandriva,  Maccabee, Slackware, Archlinux, YellowDog 

mevcut.(biraz çok mu olmuş cidden ya :S )

selam ben senden tüm elinde olanların birer kopyasını istesem,  yurt dışında oturuyor olsam ve kargo masrafını karşılasam bana yollarmısın ?

ayrıca pardusun da sürümleri var ise  cevabını beklicem . Veya burda linux estonya bağlantısı varmı bir grup veya ona benzer bişey belkide burdan isteyebilirim ?

şimdiden teşekkürler

Sypro

İşin komiği işte hepsi .iso olarak var. Hepsini CD/DVD'ye yazmak gerek. Vakit sıkıntım var diyorsanız şubattan önce hiç söz vermeyeyim. Onun dışında bir problem yok.

Pardus'un bir kaç sürümü var, eksikleri tamamlayabilirim birkaç saat içinde:)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

cemdursun

Alıntı yapılan: Sypro - 24 Ocak 2009 - 19:29:20
İşin komiği işte hepsi .iso olarak var. Hepsini CD/DVD'ye yazmak gerek. Vakit sıkıntım var diyorsanız şubattan önce hiç söz vermeyeyim. Onun dışında bir problem yok.

Pardus'un bir kaç sürümü var, eksikleri tamamlayabilirim birkaç saat içinde:)

İlgine teşekkürederim, gel şunu şubat kesin diyelim bende rahat rahat bekleyeyim :) , seni sıkıştırmak gibi olmasın ama gerçekten çok ihtiyacım var birde cd olarak olursa tek tek daha iyi olur çünkü kimi arkadaşlarda dvd olmayabiliyor, aslında ben şu an ubuntu kullanıyorum kendi cd var , onu isteyene kuruyorum ama biraz da kendim için tüm sürümleri araştırıp bilgi edinmek istiyorum,
elimde 2 adet eski içlerinde 3 gb lık hdd olan 128 mb ram , digeri 62 mb ram bilgisayar var ,
ayrıca 256 mb ram ve 2.4 celeron işlemcili bir bilgisayar , ayrıca birde celeron d 1.8 işlemcili 1 gb 1024 ramli 1 bilgisayar var  çalıştırabilirsem ne ala , inanın bu ubuntudan sonra kimde eski bilgisayar varsa alıyorum, bu arada arkadaşlar işime yarar diyen olursa kargo ile yolluyabilirim ilgilenenlerin dikkatine burda ziyan olmasın estonyada yaşıyorum,   

Not:Birde  bunları çevremde yaptığım anlatımlar sonucu denemek isteyenler için istiyorum o yüzden tek tek cd olması daha iyi olur
iyi akşamlar

cemdursun

Sypro  istersen şöylede yapabiliriz bana tek tek linkleri ile verirsen download yapabilirimde zaman alması önemli değil hemde sende zora düşmassin yok benim için sorun değil dersen çubat olur beklerim

OKAN

Alıntı yapılan: cemdursun - 24 Ocak 2009 - 22:54:59
Sypro  istersen şöylede yapabiliriz bana tek tek linkleri ile verirsen download yapabilirimde zaman alması önemli değil hemde sende zora düşmassin yok benim için sorun değil dersen çubat olur beklerim

İnternet bağlantın iyi ve kota sorunun yoksa zaten kendin indirmen daha mantıklı. Her dağıtımın sitesine gidip hem yeni hem eski sürümlerine ulaşabilirsin.

cemdursun

Abartı demeyin ama sitelere bakıyorumda hangisini indireceğimi bilemiyorum, çok karışık sadece ubuntu indirirken çok rahat ve sanki elimle koymuş gibi net bir şekülde indirim, yaptım onun dışında çok karışık , geçen slax indirdim birde slitaz ikiside kurulum yapamıyorum sadece deneme cd si :) güleyimmi ağlayayımmı o kadar aradım uğraştım, neyse hem böylesi daha garanti oluyor , ama sanırım cd ler yurt dışında daha rahat dağıtılıyori bende şu an yurt dışındayım ya bana bir adres verirseniz kendim d isteyebilirim var ise öyle bir durum estonyada oturuyorum

bu arada kota sorunum yok ama yavaş internet bağlantısı

teşekkürler

OKAN

Aslında internetten cd/dvd siparişi verilebiliyor. Bir araştırmak lazım.

OKAN

Ahanda buldum bi tane. Distrowatch' un sitesinden: http://www.linuxcd.org/

1 CD - USD 1.75
1 DVD - USD 4.95

umutubuntu

Beklemeden, bütün dağıtımları bir arada göreyim seçeyim derseniz Distrowatch sitesinde neredeyse bütün Linux dağıtımları ve indirme linklerini bulabilirsiniz.

QUAK3

Ankarada Oturanlara elden teslim;
Ubuntu 8.04
Ubuntu Ultimate 1.9 DVD
Ubuntu 8.10
Pardus 2008
Mandriva PowerPack 2008.0
Open Suse 11.1
ve istenilen tüm versiyonlar temin edilir.