Ubuntu 14.04 LTS sürümünde nasıl dosya paylaşırım

Başlatan ercindmn, 03 Mayıs 2014 - 05:09:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercindmn

Bu şekilde denedim ama bu hatayı alıyorum sanırım terminal kullanıcam yardım lütfen

heartsmagic

@ercindmn, sorunların için ekran görüntüleri aktarmak yerine hataları buraya doğrudan kopyala yapıştır yap lütfen. Böylece hem aramalarda sonuç versin hem de sorunu kopyalamak mümkün olsun.

sudo apt-get install samba system-config-samba cifs-utils winbind

ile uygulamaları kurduktan sonra sistemi yeniden başlatıp dener misin?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ercindmn

@heratsmagic tamam birdahaki sefere öyle yaparım kusura bakmayın. dediğiniz paketleri bulamıyor

heartsmagic

Lütfen çıktıları geçer misin buraya?
system-config-samba paketi haricinde diğerleri zaten ana depolarda olması lazım. Sorun bu paketse "universe" deposunun kapalı olma ihtimali mevcut.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ercindmn

kodu hatalı yazmışım çok pardon şimdi yapıyorum bitirdi kurmayı şimdi ne yapmam gerek

if

ercindmn

Ubuntu içindeki Bilgisayarımdaki Properties ayarlarından dosya paylaşımına eriştim hata vermiyor ama "share name ve comment" kısmını anlamadım kabul etmiyor. Could not change permissions of folder "\" böyle diyor

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Mayıs 2014, 01:33:56

teamviewer vericem girip bir çaresini bulacak gönüllü bir yardımsever var mı :(

if

Kök dizini niye paylaşıma açıyorsunuz? Akıl dışı bir davranış olur. Başka bir dizini paylaşmayı deneyin.