[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Barış Can

» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

Felâsife

sudusleri

Düşten yumak oldun... alıp gittin günahları...

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

Felâsife

KemalALKIN

Felâsife

Abi arkadaki çöl tepelerindeki ayak izleri sanırsam o iki asil atın ayak izleri ancak çöl için deve daha ideal olacaktır :D.  Güzel tonlamalar olmuş. Eline sağlık. BSD üstadımız :).
www.tckemal.ist

if

Alıntı YapDağıtım: Canonical LTD

@KemalALKIN, Ubuntu'nun sadı ne zamandan beridir Canonical LTD oldu?

KemalALKIN

Alıntı yapılan: if - 21 Kasım 2012 - 11:41:16
Alıntı YapDağıtım: Canonical LTD

@KemalALKIN, Ubuntu'nun sadı ne zamandan beridir Canonical LTD oldu?

Şirketin dağıtımı diye öyle yazmak istedim :). Ama zaten ubuntu dışında benim bildiğim dağıtımı yok belki çoğu kişi biliyordur ancak ben firma/şirket ismini geçmeyi istedim :). Bir ara rütuşlarım o yazıyı adam olur :D.
www.tckemal.ist

Rbbt

What happens when I become main source of a pain!!!

arpia

Oyuna hevesim olmasa da böyle bir yönelişi desteklememek olmaz tabii.

Bu arada 12.04 bu kadar mı kararlı oldu :) Gnome 3'e göre çok daha performanslı.
İnanılmaz bir zevkle kullanıyorum şuan da.

Göktürk

Alıntı yapılan: arpia - 27 Kasım 2012 - 21:07:16
Oyuna hevesim olmasa da böyle bir yönelişi desteklememek olmaz tabii.

Bu arada 12.04 bu kadar mı kararlı oldu :) Gnome 3'e göre çok daha performanslı.
İnanılmaz bir zevkle kullanıyorum şuan da.

@arpia merhaba 12.10 da steam çalışıyormu yoksa sadece 12.04 lts sürümlemi uyumlu?
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

bigbang

Ya ben steam ile ilgili hiçbir bağlantıya bağlanamıyorum. Öyleki PPA olrak ekleyeyim diyorum onda bile olmuyor neden acaba. Bir fikri olan var mı? Bi ara Steam ile ilgili engellendiği falan söyleniyordu ama bilemiyorum. Uydunet kullanıyorum acaba onlarla alakalı bir durum mu? 5 dakika sonra sayfayı ancak bu şekilde açabiliyor. Sayfadaki hiç bir grafik açılmıyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Kasım 2012 - 23:26:13

Arkadaşlar eğer benim gibi sorun yaşayan varsa Steam ile ilgili. Host dosyasına şu satırları eklesinler sorun çözülüyor. Bu değişikliği yapıp host dosyasını kaydedin ve bağlantıyı birkez kesip tekrar bağlanın sorun kalmıyor. İstenirse başka bir başlık altında mesajım bir konu olarak taşınabilir.

87.248.210.254 cdn.steamcommunity.com
87.248.210.254 media.steampowered.com
87.248.210.254 cloud.steampowered.com
87.248.210.254 cdn.store.steampowered.com
87.248.210.254 cdn.steampowered.com
İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

Göktürk

Alıntı yapılan: bigbang - 27 Kasım 2012 - 23:10:33
Ya ben steam ile ilgili hiçbir bağlantıya bağlanamıyorum. Öyleki PPA olrak ekleyeyim diyorum onda bile olmuyor neden acaba. Bir fikri olan var mı? Bi ara Steam ile ilgili engellendiği falan söyleniyordu ama bilemiyorum. Uydunet kullanıyorum acaba onlarla alakalı bir durum mu? 5 dakika sonra sayfayı ancak bu şekilde açabiliyor. Sayfadaki hiç bir grafik açılmıyor.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Kasım 2012 - 23:26:13

Arkadaşlar eğer benim gibi sorun yaşayan varsa Steam ile ilgili. Host dosyasına şu satırları eklesinler sorun çözülüyor. Bu değişikliği yapıp host dosyasını kaydedin ve bağlantıyı birkez kesip tekrar bağlanın sorun kalmıyor. İstenirse başka bir başlık altında mesajım bir konu olarak taşınabilir.

87.248.210.254 cdn.steamcommunity.com
87.248.210.254 media.steampowered.com
87.248.210.254 cloud.steampowered.com
87.248.210.254 cdn.store.steampowered.com
87.248.210.254 cdn.steampowered.com

@bigbang teşekkür ederim işe yaradı ama ben mac de denedim her platformda işe yarar sağolasın.
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

bigbang

İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

KemalALKIN

bingbang

O durum dns ile alakalı. Bir kaç aydır dns ile internet kullanınca çoğu siteye erişim olmuyor. Çözüm doğal dns, hosts düzenlemesi veya vpn vb. şekillerde tünel girişler.
www.tckemal.ist

arpia

Alıntı yapılan: Göktürk - 27 Kasım 2012 - 22:37:14
@arpia merhaba 12.10 da steam çalışıyormu yoksa sadece 12.04 lts sürümlemi uyumlu?

Merhaba @Göktürk, kendim 12.10 üzerinde denemedim ama internette kullananları gördüm, bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.

iceboy

İlk sayfada paylaştığınız ekran görüntüsünün hangi dağıtıma ait olduğunu da belirtiniz diyor.

Lütfen bu uyarıyı dikkate alalım..
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

KemalALKIN

Ubuntu 12.10 Quantal Quetzal x64 TR - 3.6.7 Çekirdek - 304.64 Nvidia

Şeffafım, şeffafsın, şeffaf.

www.tckemal.ist

novice