[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

sem

@özgürubuntu; resim bende de gözükmüyor. Hata açıklaması şu şekilde;

Alıntı YapOops! Google Chrome could not find img385.yukle.tc
Suggestions:
Go to yukle. tc
Search on Google:
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

gufabe

dock: ''awn''

tema: ''yeni bir umut''

şeffaflık: ''speed dial'' eklentisi ile yarattığım bir illüzyondur. Ne yazık ki donanımım şeffaf temaları desteklemiyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

komoL

heartsmagic

@özgürubuntu'nun resmi şu an bende hem Firefox hem de Chromium ile görülebiliyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

confickerbelasi

193.140.100.215, 193.140.100.210, 193.140.100.200
bu dnsler ile ve chrome ile açılmıyor o zaman.

sem

Alıntı yapılan: heartsmagic - 05 Ağustos 2011 - 23:35:49
@özgürubuntu'nun resmi şu an bende hem Firefox hem de Chromium ile görülebiliyor.

Şu an Chromium ile deniyorum yani önceden denediğim tarayıcı ile. Şu an sıkıntı bende de yok. Sanırım site ile ilgili geçici bir sorundu...

Hatta veterinerlerik ya da tıp ile alakalı olduğunu düşündüğüm bir makale mevcut =)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

confickerbelasi

kalkan1973

Debian Wheezy KDE.
Evde İşte her yerde Linux

özgürubuntu

Alıntı yapılan: sem0900 - 05 Ağustos 2011 - 23:52:03
Alıntı yapılan: heartsmagic - 05 Ağustos 2011 - 23:35:49

Şu an Chromium ile deniyorum yani önceden denediğim tarayıcı ile. Şu an sıkıntı bende de yok. Sanırım site ile ilgili geçici bir sorundu...

Hatta veterinerlerik ya da tıp ile alakalı olduğunu düşündüğüm bir makale mevcut =)

:) Sorunun ne olduğunu inanın bilmiyorum, ben de hiç sorun olmamıştı..
@sem0900 evet Veteriner Genel Anestezi ders notlarına göz gezdiriyordum o sıra :)

if

Bodhi Linux masaüstündendi bunlar. Enlightenment pencere yöneticisi kullanılıyor. Sitesinde kendini tanıttığı gibi Enlightenment pencere yöneticisinden çok daha öte bir şey. Hem hafif hem de büyük masaüstü yöneticilerinin sunduğu özelliklerin çoğunu sunuyor.

GTK Teması: Orta
E17 teması: Black&White (öntanımlı geliyor)
Simge Teması: AwOken Siyah
Ibarda kullandığım simgeler: Aire http://www.iconspedia.com/pack/aire-2587/

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

özgürubuntu

finix

decent

USB bellek üzerinde çalışan Ubuntu 11.10 Alpha 3:

Ve kurulu ikinci dağıtım Mageia 1:

ahmtk

speakerXXL

furkankalkan

@if saat widgetinizi nereneden buldunuz ? temayla birlikte mi geliyor ? (Sanırım yeni sürüme geçeceğim ben .)
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

neneki

kalkan1973

Seamless masaüstü teması ve Dropline İcon Theme...
Evde İşte her yerde Linux

speakerXXL

Alıntı yapılan: neneki - 09 Ağustos 2011 - 15:20:07
@speakerXXL , alt bar awn mi?

Evet alttaki ve sağdaki panel awn'dir.
gnome-tweak-tool ile masaüstü simgelerini ve sağ tuş özelliğini aktif ettim.

if

Alıntı yapılan: dewilman - 09 Ağustos 2011 - 11:05:24
@if saat widgetinizi nereneden buldunuz ? temayla birlikte mi geliyor ? (Sanırım yeni sürüme geçeceğim ben .)

'Shelf'in üstüne sağ-tık>İçerik>Saat yoluyla ekledim. Temaya özel bir saat değil. Modüllerden saat olanı da aktifleştirmek gerekiyor kullanabilmek için.

neneki

@speakerXXL , teşekkürler arkadaşım. an itibariyle gnome3 te denemelere başlıyorum bende :)

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

furkankalkan

Alıntı yapılan: if - 10 Ağustos 2011 - 10:14:15
Alıntı yapılan: dewilman - 09 Ağustos 2011 - 11:05:24

'Shelf'in üstüne sağ-tık>İçerik>Saat yoluyla ekledim. Temaya özel bir saat değil. Modüllerden saat olanı da aktifleştirmek gerekiyor kullanabilmek için.

hmm bende yok :( (Bu arada siyah/Beyaz teması da değişik duruyor bende şu ekran kartı meselesinin sorun çıkarmıyacağını bilsem yeni sürüme geççem :D)
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1