[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tosun

"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

plazma

tosun

"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

tlg

heartsmagic

Biraz ilgisiz kalmıştı son zamanlarda yarışma :) Tekrar gündeme getirmek çok zor değil, tabi bir de yeni sayımızı çıkartmamız gerekiyor. Fakat bu sayıya zor artık, bir sonraki sayıya düşünebiliriz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

Çağlar

We got a badass over here!

heartsmagic

Uzunca bir aradan sonra ne güzel bir masaüstüyle dönmüşsün @Çağlar :)

Çağlar

Daima güzel masaüstlerim olmuştur abi bilirsin  8) Bişiler yazmak istedim bir burda yer bulabildim kendime dün gece  :)

admdgnx

Alıntı yapılan: Çağlar - 09 Ekim 2014 - 17:29:43
Daima güzel masaüstlerim olmuştur abi bilirsin  8) Bişiler yazmak istedim bir burda yer bulabildim kendime dün gece  :)

Hocam iyi günler. Bu temayı kendi sistemime nasıl kurabilirim?
Teşekkürler.
Dün, dünde kaldı cancağızım. Bugün yeni şeyler söylemek lazım.

Çağlar

Alıntı yapılan: admdgnx - 09 Ekim 2014 - 18:38:21

Hocam iyi günler. Bu temayı kendi sistemime nasıl kurabilirim?
Teşekkürler.

Sisteminiz Ubuntu ise http://www.vladstudio.com/wallpaperclocks/ şu adresten duvar kağıtlarını bulabilirsin benim kullandığımın direk linki http://www.vladstudio.com/wallpaperclock/?library

Ayrıca Slidewall programını kurmalısın ki bunları duvar kağıdı olarak kullanabilesin. Ben KDE üzerinde olduğum için bir plugin ile yapıyorum bunu.

İcon paketim ise Ardis depolarda arayabilir ya da http://www.mediafire.com/download/piu7g1iigw6wki7/Ardis+icon+theme+-+0.6.tar.gz buradan ulaşabilirsiniz.

Dock için ise şu an Ubuntu'da durum ne bilmiyorum ancak benim zamanımda Cairo-Dock, Docky ve Avant Window Navigator gibi bir çok alternatif vardı. Ben ise KDE'nin panel eklentileri arasında bulunan Fancy Panel'i kullanıyorum. Kolay gelsin

heartsmagic

Bilmez miyim :) Hoş geldin.

Quaoar

arpia

Alıntı yapılan: Quaoar - 09 Ekim 2014 - 21:28:18
Arch üzerinde Unity:
https://i.imgur.com/Zq4H1jf.jpg
Ben de Unity'i seviyorum. Arch kullansam yine masaüstüm Unity olurdu :) (Openbox'ın da yeri ayrı)

Sizin de çok hoş durmuş.

meda

Quaoar Arch-Unity ile sorun yaşadığın bir yer var mı ? Unity kararlılığı nasıl ? Unity ve Gnome sürüm numarası nedir ? 14.10 duvar kağıdı ile geliyor oluşu sürüm Unity 7.3 olduğunu gösteriyor.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

kalkan1973

Evde İşte her yerde Linux

meda

kalkan1973 en sonunda Yosemite bekleyişi 1 hafta sonra bitiyor. Betadan çıkıp kararlı sürümü yayınlayacaklar ama işin en kötü tarafıda sanırım betadan çıkmak için Ubuntu gibi güncelleme yetmeyecek sıfırdan kurulum isteyecek. Neyse ki bu sürümde kurulumda iyileştirmeler yapılmış 15-16 dakikada kuruluyor. :)

Ha bu arada duvar kağıdı çok güzel ama sağ altta site imzası olmasa daha da güzel olurmuş. :)
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

kalkan1973

Sıfır kurulum da yaparız nasip olursa. Beta dan güncellemeyle geçmeyi de deneriz. Elimdeki emektar Macbok Pro destekledikçe sürüm yenilemeye devam inşaallah...
Evde İşte her yerde Linux

madyel

/home/honda-jdm/Resimler/Ekran Görüntüsü - 2014-10-10 17:47:19.png

Quaoar

Alıntı yapılan: madyel - 10 Ekim 2014 - 17:53:55
/home/honda-jdm/Resimler/Ekran Görüntüsü - 2014-10-10 17:47:19.png
Ekran görüntüsün burada görünmesi için "imgur.com" gibi bir siteye yükleyip burada bağlantıyı paylaşmanız gerek.

Felâsife

Versiyon 3:

FreeBSD 9.3 - Mate - zfs
Saat font: Fighting Spirit
Duvar kağıdı: Beyaz atlar 1967×1387

Epey olmuş buraya uğramayalı  :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

madyel

Quaoar

Unity bugünki güncellemeyle çalışmaz hale geldi. Aynı şekilde KDE 5'de ben de Openbox'u deniyorum. :)

meda

Alıntı yapılan: meda - 09 Ekim 2014 - 22:55:58
Quaoar Arch-Unity ile sorun yaşadığın bir yer var mı ? Unity kararlılığı nasıl ? Unity ve Gnome sürüm numarası nedir ? 14.10 duvar kağıdı ile geliyor oluşu sürüm Unity 7.3 olduğunu gösteriyor.
Alıntı yapılan: Quaoar - 11 Ekim 2014 - 21:09:11
Unity bugünki güncellemeyle çalışmaz hale geldi. Aynı şekilde KDE 5'de ben de Openbox'u deniyorum. :)
Benim korkumda güncelleme sonrası dediğiniz gibi sistemin açılmamasıydı. :) Bu durumdan en karlı çıkan Openbox olmuş. :)