[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sherlock Holmes

ikia

Nasıl da özlemişim! Kubuntu 10.10  Trinity Desktop Environment 3.5.12  :D

http://www.ogretmeniim.com/
Öğretmeniim!Canım Benim

sem

@Sherlock Holmes, şaşırmadım açıkcası =) Sizin paylaşmadıklarınızı sormak lazım aslında=)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

x x x x

sem

Konu Dışı:

Herkes alıntı yapıyor iletilerden... Alıntı yapamama sorunu bana özel kaldı sanırım...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

heartsmagic

Alıntı yapılan: sem0900 - 04 Temmuz 2011 - 22:17:01
Konu Dışı:

Herkes alıntı yapıyor iletilerden... Alıntı yapamama sorunu bana özel kaldı sanırım...

Hızlı Yanıt bölümü kullanılmazsa alıntı yapılabiliyordu zaten.

@özgürubuntu, işkence yapıyorsun resmen :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sem

@heartsmagic demek ki bana özelmiş. Şu an hiç bir yerden alıntı yapamıyorum.
Burası dünya?

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

iceboy

I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

kalkan1973

Alıntı yapılan: ikia - 04 Temmuz 2011 - 21:38:38
Nasıl da özlemişim! Kubuntu 10.10  Trinity Desktop Environment 3.5.12  :D

Hakikaten yaa... KDE 3.5 ne kadar da keyifliydi...
Evde İşte her yerde Linux

agritux

finix

empax

Gorunumle daha fazla ugrasmak istemiyorum hatta mumkunse gorunum ozellestirmelerinin yapildigini bolumleri kilitleyecegim. ;D
Ucu bucagi yok bu goruntu ozellestirmenin.

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

özgürubuntu

Alıntı yapılan: empax - 04 Temmuz 2011 - 18:56:08
<3

@empax saat ve tarihi nasıl ortaya aldın? Ve tarihi nasıl gösterdin :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Temmuz 2011 - 19:18:31

Alıntı Yap@özgürubuntu, işkence yapıyorsun resmen :)

:D :D Dün zamanım olmadığından nete atamamıştım, ama içim sızlamadı değil, buyrun efendim ;
Arkadaşımın kedisidir, adı da Latte :)

empax

@özgürubuntu, elementary kullanmiyorum yani appletler birbirinden bagimsiz. Tasidim sadece. :)
Tarih ve renklendirme icin "gconf-editor /apps/panel/applets/clock_screen0/pref"
Format: custom
Custom_format: <span color="#000000">/  %a <b>%d</b> -</span><span color="#D50000"><b> %H:%M</b></span>
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

Mitsukuni

Bu da benim evdeki (memleket olanı) emektarın ekran görüntüsü: Aslen Lucid, azıcık Gnome 3 özentisi ve çakma Unity-panel'iyle :)

agritux

iceboy

Hadi beyler,bayanlar.Başlığı canlandıralım :)

Ufak değişiklikler ve masaüstüme konu olan bu olağanüstü bayan'a sonsuz teşekkürlerimle...

I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

Sherlock Holmes

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

Mitsukuni

Konu dışı: İlâve
Alıntı yapılan: sem0900 - 04 Temmuz 2011 - 22:17:01
Konu Dışı:

Bende de durum aynı fakat hiç yanıtlama bölümüne girmeden doğrudan kişiye ait iletinin alıntı yazan yerine tıklayınca düzgün çalışıyor, en azından bende böyle. :)

if

Alıntı yapılan: Sherlock Holmes - 05 Aralık 2010 - 17:40:01
Renksiz :-)

@Sherlock Holmes, bu masaüstü ile ilgili bilgileri paylaşır mısınız? En azından duvar kağıdını almak istiyorum:)

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !