[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sabian

Alıntı yapılan: bethiro - 26 Mayıs 2010 - 22:25:54
dewrim2, çok nadir yaşadığımız bir olay yaşattın; E17 görüntüsü paylaşarak. Gerçekten çok mu hızlı? Ayrıca görüntüdeki dağıtım ne?

@bethiro görüntülerdeki dağıtım Ubuntu'dan başkası değil :) sadece e17 kurulumu yaptım üzerine ve gerçekten çok hızlı. Pencerenin açılmasıyla butona basmak arasındaki zaman farkını çözemedim :) Biraz tecrübe yaşayan bir insan kolay kolay vazgeçmek istemez herhalde, görsel olarak da güzel ve kurulumu için 20-30 mb gibi bir dosya indirdi sadece :D
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

agritux

@dewrim2 daha ne nimetleri var bir bilsen :D
gerçi çözmüşsündür çoktan :D
çok zevklidir kullanmak. Kolay gelsin.

Bloodless

Here we are!

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Mayıs 2010 - 14:48:29

Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

GAREZ

buda benim 10.04 UBUNTU'm... 64B wubi ile kuruldu... artık gözükür...

Megatron

GNU/Linux kıtasında, kayıp penguen.

GAREZ

resimdeki 10.04 LTS PCNET dergisi bu ay (Haziran 2010) veriyor Haziran DVD'sinde imajı kullanabilirsin... dergi 7TL disk imajını indirmek uzun sürer diyorsan dergiden alabilirsin ama o 32B olsa gerek 64B istiyorsan 3-5saat indirmeye çalış...

badhero

Alıntı yapılan: GAREZ - 04 Haziran 2010 - 14:23:56
resimdeki 10.04 LTS PCNET dergisi bu ay (Haziran 2010) veriyor Haziran DVD'sinde imajı kullanabilirsin... dergi 7TL disk imajını indirmek uzun sürer diyorsan dergiden alabilirsin ama o 32B olsa gerek 64B istiyorsan 3-5saat indirmeye çalış...

Ne 3-5 saati. Devir değişti. Torrent ile 20 dakikada indirilebiliyor.
Ayrıca masaüstünüze ait ekran görünütüsünü göremiyoruz.

GAREZ

toent ile uğraşmam google chrome ile indirme yada wubi ile 3saat kadar sürdü...

nomercy

Sherlock Holmes

hmmm.  :D
Acaba Neon simgelerin Gnome için olanı varmıdır.
Var olanlar ise sistem simgelerini karşılamıyordu bile.
Sistem simgeleriniz için bir link istesem.? @nomercy

Alıntı yapılan: nomercy - 04 Haziran 2010 - 16:40:04
Buda benden son resimler :) Archlinux

Kişileştirmenin sonu yoktur.  ;)
Bir duvar kağıdı ile başlar, hadi bir font, hadi bir fare, hadi bir 1 1 1 diye giderken,
bir bakmışsın'ki gözünde eskimiş bile.  :D

badhero

agritux

Sherlock Holmes

nomercy

Ozmo

Sherlock Holmes

Compiz Rubik Qupe eklentisi ile @Ozmo.
@nomercy, fakat sizin'ki kadar renkli değil.  :)
Simgeler için teşekkürler.

if

@nomercy, simgeler için teşekkür ederim. Acaba bunları Arch+Gnome'da nasıl kullanabilirim bir bilginiz var mı?

Bu da benim Arch'ım. En sonunda tamaladım sayılır, ufak tefek eksiklikler hariç. Temmbellikten Arch'ı kullanılabilinir kılmam 1 ayımı aldı:)

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

GAREZ

Bloodless

Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

GAREZ

ubuntu görünümü genel olarak daha iyi adamlar görüpte sevinmiştir gerçeği öğrenince bozulurlar...

empax

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

mcan

aquila non captat muscas!

UbuLubu