Klasörler açılmıyor

Başlatan Eyvallah, 05 Nisan 2009 - 21:10:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eyvallah

merhaba arkadaşlar, başıma çok ilginç bir sorun geldi,yeni ubuntu kurdum herşey normaldi,sonra bluetooth friveri yukledım,klasörlerime giremiyorum:(
file:///home/eyvallah/Belgeler' konumu açılamıyo rBu dosyayı işlemek için hiçbir uygulama kayıtlı değil..Hatası veriyor .Tüm kasörlere girmek istediğimde bunu yazıyor.acaba bu durum neden olabilir..
Hepinize şimdiden teşekkürler

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Eyvallah - 05 Nisan 2009 - 21:10:42
merhaba arkadaşlar, başıma çok ilginç bir sorun geldi,yeni ubuntu kurdum * her şey normaldi,sonra bluetooth friveri yukledım,klasörlerime giremiyorum:(
file:///home/eyvallah/Belgeler' konumu açılamıyo rBu dosyayı işlemek için hiçbir uygulama kayıtlı değil..Hatası veriyor .Tüm kasörlere girmek istediğimde bunu yazıyor.acaba bu durum neden olabilir..
Hepinize şimdiden teşekkürler

Alt+F2>nautilus nediyor peki?

Eyvallah

aynı şeyi diyor
'file:///home/eyvallah/nautilus' konumu açılamıyor..
ayrıca  masa üstüne kısa yol oluştur diyorum bir uygulamayı (firefox) onuda yapmıyor
Sanırım nautilus göçtü ::(

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Eyvallah - 05 Nisan 2009 - 21:30:18
aynı şeyi diyor
'file:///home/eyvallah/nautilus' konumu açılamıyor

Bir de;

Alt+F2>gksu nautilus

deneyin bakalım.

Eyvallah

dediğinizi yaptım,
şifre sordu girdim,işlem yapıyor gibi mause döndü ama sonra hiç bir şey olmadı
ayrıca  masa üstüne kısa yol oluştur diyorum bir uygulamayı (firefox) onuda yapmıyor :8 sanırım nautilus göçtü

Eyvallah

Tekrar merhaba;
Sorunumu şimdilik burdaki gibi http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,1081.0.html başka bir dosya yöneticisi ile çözdüm..Gerçekten çokta menun kaldım açıkcası bana daha işlevsel geldi.İlginize teşekkür ederim.Fakat,hala masa üstünü sanırım nautilus yönetiyor,hala masaüstüne kısayol oluşturamıyorum..:(

heartsmagic

Kurduğun programı kaldırıp denedin mi?

rm -rf ~/.gnome* komutuyla ufak bir sıfırlama yapmayı denedin mi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.