[Çözüldü]Image Almak ?

Başlatan firatnemis, 30 Mart 2009 - 16:24:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

firatnemis

Ubuntu-Tr.Org Uyelerine/Yoneticilerine;

Ubuntu 8.10 ile ubuntuya tekrar donerek merhaba :)

Forumda arastirma yaptim bir kac konu cevaplanmis fakat net olarak alinan bir sonuc bulamadim,merak ettigim konu sudur ki,Windog isletim sistemlerinde oldugu gibi bir image alip saklayip daha sonra makinaniz goctugunde bu image'i restore ederek sisteminizin ilk kurdugunuz hale dondurmek birde son zamanlarda bazi firmalarin Universal Restore Image dedikleri sistemde Windowsun Hal.dll dosyasini temizleyerek image yapip aldiginiz image'i baska bilgisayarlarada restore sagliyordu fakat bunu Ubuntuda gerceklestirebilecegim bir program * ya da komut varmidir,bilgilendirirseniz cok sevinirim ?

Tesekkurlerimi Sunuyorum,
Iyi Paylasimlar...
SFN

garafatma

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,2618.0.html

Bu başlık sanırım gözünüzden kaçtı. Hoşgeldiniz aramıza
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

firatnemis

Iste gercekten fark demek Ubuntu-Tr.Org da anlamini kazaniyor... (Kimseye takla amacli yazilmis bir sey degildir,forumda tanidigim kimse yoktur,yanlis anlasilmasin)

Fakat bir gercek var ki bir tek destek forumlari degil,internet'in hemen hemen her karesi forum denen paylasim adina kurulan sitelerle dolu ve inanin bir cogunda da tamamen populariteye yonelik hizmetler faal durumda ...

Ubuntu-Tr.ORG forumunda ukelalik,ekabirlik olmadan,kullanicilari yonlendirerek ve gercekten bariz olarak belli ki bu isi gonullu olarak,severek paylasimda bulunan arkadaslar ve yoneticiler mevcut,kisa zamanda acilan konularin cevaplanmasi ve her nasil sistem oturtulmussa,hemen hemen hic ayirt etmeksizin her duzeyde ki kullaniciya destek verilmesi,sanmiyorum ki Turk Linux isletim sistemlerinin bile bu kadar anlayisli bir destek platformu olsun ...

Ilginize,desteginize cok Tesekkurler .. .

Turkiyede UBUNTU isletim sistemini sevdiren bir yer varsa inanin oda bu forumdur,Turkiyede ki UBUNTU dagitiminin fazlalasip hemen hemen her laptop her masaustu ve artik her netbookta bulunmasinin tek destekcisi UBUNTU-TR.ORG adresidir .

Basarilarinizin devamini ve ekibinizin bu yonlu,bozulmadan devam etmesi temennimdir .. .

Saygilarimla,
SFN

garafatma

Bu güzel sözler için teşekkür ederiz, herhangi bir sorununuz olduğunda tekrar konu açmaya üşenmeyin, arama yapmak şartıyla.

Ayrıca türkçemizide düzgün kullandığınız için şahsım adına teşekkür ederim.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010