Erişimi Engellenen Siteler

Başlatan Boracalin, 28 Şubat 2009 - 21:22:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Boracalin

Herkese merhabalar... Daha 1-2 saat önce Linux Mint kurdum xp'nin yanına... daha önceleri pardus ubuntu gos mandriva kurup kaldırmıştım.. Mint bayağı bi hoşuma gitti. Şimdi bir sorunum var... XP'de bu siteye mahkeme kararı ile erişim engellenmiştir yazısı görmemek için TC/ICP mi ne ööle bi ayar yeri vardı. orda DNS sunucularının ayarı ile oynuyorduk. mesela 4.4.4.2 ve 4.4.4.1 gibi bişey yaptığımızda her yere sınırsızca giriliyordu... Mintte böyle bir ayar nerden yapılıyor ? Acil yardım....

bytan

Merhaba,

Konu açarken, başlığın tümünü büyük harf yazmanıza gerek yok.
Sorunuzun yanıtı ise forumda mevcut. Lütfen DNS ayarları üzerine forumda bir arama yapın. Eğer arayıp, uygulayıp çözüm sağlayamazsanız, yine bu konuya dönüp takıldığnıız noktayı yazın, yardımcı olalım.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

Boracalin

teşekkürler... ayrıca büyük harf kullanımı benim için sorunun ne kadar büyük olduğunu vurgulamak içindi... Bu arad forumda daha yeniyim arama yerini göremedim ilk etapta kusura bakmayın... :-\

bytan

Yukarıdaki menüde, Ana Sayfa, Forum, Wiki.. diye devam ediyor. Oradaki Ara seçeneğini kullanabilirsiniz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

mtilhan

Alıntı yapılan: Boracalin - 28 Şubat 2009 - 21:29:28
teşekkürler... ayrıca büyük harf kullanımı benim için sorunun ne kadar büyük olduğunu vurgulamak içindi... Bu arad forumda daha yeniyim arama yerini göremedim ilk etapta kusura bakmayın... :-\
Sizin için önemi vurgulamak anlamına gelebilir. Ama internette büyük harf kullanımı bağırmak anlamına gelir. :)
You're beatiful but you will never be mine.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Intel

Su konu sanirim sizin isteginizi tam olarak karsiliyor.