requests login işlemleri yardım

Başlatan ahmet12, 21 Ağustos 2019 - 06:44:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmet12

selam arkadaslar
bı wordpress site için ıcın pythondan bot yazacagım fakat requests ile login olduktan sonra baska bır urlye gectıgımde yenıden logın sayfasına dusuyor
bunu nasıl önlerim wp de logın olduktan sonra verılen cookıeler sankı baska bır url cagırısımda sılınıyor gıbı hareket edıyor  öisal wp-login.php logın olup pluginler urlsıne gıdecegım get dıye cekıyorum bırden wp-login sayfası gelıyor wp-adminden devam edemıyorum yani
yardımlarınız ıcın saolasun

Empat

3+ günden beri bilgisi veya bir fikri olan herhangi bir üye çıkmamış.

Maalesef ki, ben de bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip değilim.

Bu yönlendirmeyi 3 gün ve daha fazla çözüm bulunamayan konularda yapıyorum.

Aşağıda belirttiğim gruplarda yeterince bilgili aktif üyeler mevcut.

Sorununuzu bu gruplarda çözerseniz, gelecek zamanda aynı sorunla karşılaşacak forum ziyaretçi ve üyeleri için, lütfen çözümünü burada paylaşın.

Bu ve şu Facebook grubuna katılıp, sorununuzu detaylarıyla anlatın.

Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

alicilin

sorun cookie tutmamanız. Login işlemi esnasında server size cookie gönderir tutmanız için. Ve daha sonraki işlemlerde yetkilendirme için sizden bu cookie'leri ister. Siz bu cookie'yi tutmazsanız haliyle sizi tanıyamaz ve logine yönlendirir. Kullandığınız kütüphanenin cookie seçeneklerine / özelliklerine bakın
<Developer/>

ahmet12

arkadaslar soyle astım o sorunu
mechanıze modulunden cookıeyı alıp requests modulune aktararak cozdum cevaplarınız ıcın tesekkur ederim