[Çözüldü] Windows 10 ile aynı diskte olan Ubuntu'yu kaldırma

Başlatan ysn539, 29 Mayıs 2019 - 21:50:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ysn539

Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim üzere Linux işletim sistemini kurarken neden yaptım hala anlamıyorum ama Windows 10'un yanına kur seçeneğini işaretledim ve şu anda Windows 10 ve Ubuntu SSD'de kurulu durumda. Bu kurulumu yaptıktan sonra Windows 'da az da olsa yavaşlamalar oldu ama özellikle Ubuntu' da sürekli donmalar yaşanıyor o yüzden Ubuntuyu kaldırmam lazım ama Windows'a zarar vermeden bunu nasıl başaracağım hakkında fikrim yok yardımcı olabilir misiniz?

Empat

Merhaba.

Ubuntu'yu kaldırmak yerine, yardımlarımız eşliğinde sisteminizdeki sorunu gidermenizi tavsiye ederim.

Yine de Ubuntu'yu kaldırmak isterseniz; bu makaledeki yönergeneler eşliğinde güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

ysn539

[mention=646596]@Empat[/mention]

USB üzerinden BOOT-REPAİR modunu çalıştırıp OS-Uninstaller ile Ubuntu'yu kaldırdım fakat şu anda kalkmış olarak gözüküyor fakat Diskimin hafızasında Ubuntu'yu sildikten sonra hiç bir azalma olmadı sanırım bir yerleri yanlış yaptım. Disk parçaladıktan sonra Ubuntu'yu oraya kurarak o şekilde devam edeceğim teşekkürler.

Empat

Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!