Slider değişimi

Başlatan siyahbeyazzzz, 04 Nisan 2019 - 17:45:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahbeyazzzz

Öncellikle merhaba,
Web işlerimi yapan IQ'sü 0,3 olan arkadaşla aramız açıldı ve slider değişimi istediğimde belli miktar ücret diye karşıma geliyor. Yaptığı işteden fazlasını verdiğim takdirde bunu dile getirmektedir. Sliderı nasıl değiştirebilirim aciliyeti var yardım eder misiniz ?

Düzenleme: bağlantılar kaldırıldı. Bu başlıkta belirttiğiniz ihtiyaca cevap alabilmek için sitenizin bağlantısının iletide yer alması gerekmemektedir.

Empat

Forum düzeninin sürdürülebilirliği için açacağınız konu başlıklarında, acil, aşırı önemli gibi ifadeler kullanmayınız lütfen.

Konu başlığınızı düzenledim.

Bu konuyla ilgili Facebook'taki şu grup üyeleri size daha doğru ve net bilgiyi verebilir ya da yol gösterebilir.

Önemli Not:
Ücretsiz sıfırdan slider hazırlayacak bir üye çıkacağını sanmıyorum. Ancak halihazırdaki slideri, şu anki sliderle değiştirmenize yardımcı olabilirler.

İpucu: İngilizce gruplarda Türkçe gruplara oranla daha fazla yardım alma olasılığınız var.

Eğer siteniz Wordpress ise:

Türkçe:
WordPress, Webmaster, Web Tasarım, Yazılım, Soru & Cevap Platformu

İngilizce:
Wordpress.

WordPress Developer & Web Designer

Eğer siteniz Wordpress değil ise:

Türkçe:
PHP-TR

Edukey By Emrah Yüksel

İngilizce:
PHP

PHP Developers Group

PHP developer India

PHP Developers India
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

yubuntu

Sitenizde hangi alt yapıyı (yazılımı) kullanıyorsunuz? WordPress ise Revslider ile kendiniz de yapabilirsiniz, kolaydır.

Empat

Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!