[Çözüldü] Maksimum 3500TL Dizüstü Tavsiyesi

Başlatan lrnyrd, 06 Şubat 2017 - 15:20:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lrnyrd

Merhaba arkadaşlar bir hafta içerisinde yeni dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 3500tl.

Hazırda dolar düşüyorken aradan çıksın istedim. Asus x550vx ile hp 15 serisi arasında kaldım. Sizce bunlardan hangisi yada daha iyi bir önerisi olan varmı?
Sometimes even good memories can kill you!

mesute

Hp marka dizüstülerde ısınma sorunu var diye biliyorum. Asus ve Dell iyidir yinede tercih senin kardeşim.

lubuntu

[mention=617424]@lrnyrd[/mention]İçinde kullanacağın işletim sistemi ne olacak?

lrnyrd

Xubuntu kullanacağım. Uzun zamandır kullanıyorum.

lubuntu

[mention=617429]@lrnyrd[/mention]www.netsiparis.com/lenovo-ip510-80sv00f6tx-notebook? al o zaman arkadaşım yeni aldı bunu. Fakat şunada göz at derim www.netsiparis.com/hp-1dm13ea-15-au119nt-notebook?

lrnyrd

ata1

Hp den uzak dur derim hp  kullanıcısı olarak ısınma sorunlarını çözdülerse yeni nesillerde bilemem ama ısı açılışda 60 C bende

meda

http://www.hepsiburada.com/asus-x550vx-dm254dc-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-4gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000001BN65

http://www.hepsiburada.com/dell-gaming-7566-intel-core-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx-960m-15-6-full-hd-tasinabilir-bilgisayar-b6300w81c-p-HBV000002I022

İki üründe 3.200 TL civarında HB indirimi var. Bence bu indirimi kaçırma 300 TL cebinde kalır.

Her ikiside güzel makineler ama Dell yazılım desteği konusunda Asus'dan daha iyi.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

mesute

Aynen dell hem yazılım desteği hemde teknik servis olarak çok iyidir. Dell freedos ii olabilir senin için..

turkerataturk

''Mustafa Kemal ATATÜRK''

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

Snake.txt

-CHE GUEVARA

furyzer0

Gaming tarzı mı yoksa normal kullanım mı?