[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bigbang

Artık Pardus Anka Alfa sürümünü denemeye başladım. Vakit geç oldu. Çok fazla özelleştirme yok ama ilk ekran görüntülerimi paylaşmak istedim sizlerle. Özelleştirme yapabildikçe paylaşmaya gayret göstereceğim ekran görüntülerimi.

İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

mylmazer

@bigbang nasıl stabil çalışıyor mu? Gerçi alfa sürümü ama yine de az çok fikir verebilir.

bigbang

Şu ana kadar bir sorun ile karşılaşmadım. Aslında çok detaylı inceleme şansım olmadı. Rutin işlerimi yaparken sıkıntım yok. Yani internetde gezinmek,müzik dinlemek,film izlemek vs. Ama Chromium tarayıcısını kullanırken Hürriyet gazetesi sayfasını görüntüleyemiyorum onu da bi incelicem.
İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

KemalALKIN

Alıntı yapılan: bigbang - 09 Şubat 2013 - 22:43:30
Şu ana kadar bir sorun ile karşılaşmadım. Aslında çok detaylı inceleme şansım olmadı. Rutin işlerimi yaparken sıkıntım yok. Yani internetde gezinmek,müzik dinlemek,film izlemek vs. Ama Chromium tarayıcısını kullanırken Hürriyet gazetesi sayfasını görüntüleyemiyorum onu da bi incelicem.

Dostum bende Chromium'u daha çok seviyorum HTML puanı yüksek olduğu için yani desteği en üst sırada. Ancak güncel sürümleri PPA harici olarak portable çalıştırabiliyorum Linux'da, Mac ile hiç bir sorun yok ancak Windows'un üst sürümlerinde denediğimde varsayılan yaparsam çeşitli Windows tabanlı sorunlar yaşatıyor. Birde Linux için güncel Flash desteği alabilmek için tek çarem Google Chrome. Yani her ne kadar sürekli güncel Chromium tabanına geçmesede Flash vb için Google Chrome daha iyi bir seçenek kalıyor. Ancak sadece rpm ve deb uzantısı var Chrome'nin :(...
www.tckemal.ist

agritux

furkankalkan

Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

kalkan1973

PARDUS ANKA BESPİN. Teması...

Evde İşte her yerde Linux

mylmazer

uname -a= Linux 3.7.7-1-ARCH #1 SMP PREEMPT Mon Feb 11 20:20:58 EET 2013 x86_64 GNU/Linux
Gnome= 3.6.2
Tema= GnomishBeige
İcon= Alpha-1

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

kalkan1973

guopx

@felasife
KDE'deki font problemini nasıl çözüyorsunuz? bendeki fontlar berbat görünüyor :(
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

Felâsife

Alıntı yapılan: Mustafa Kalkan - 17 Şubat 2013 - 15:58:45
The best desktop.... Made in Felasife
Eyvallah.

Alıntı yapılan: guopx - 17 Şubat 2013 - 19:56:59
@felasife
KDE'deki font problemini nasıl çözüyorsunuz? bendeki fontlar berbat görünüyor :(

En basitinden resimde ki gibi yapılır, ayrıca konsolda fc-cache -vf komutunuda döndürmek iyi olabilir, bu komutta font cachesini temizler.

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

NightBlue

Linux

bir resim de benden olsun, uzun zamandır ekran görüntüsü eklemiyordum : )

guopx

NightBlue

karboran

Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

NightBlue

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

guopx

TahaKaradeniz

Mint-Ubuntu-Mageia-Pardus-Arch

Özgürlük için LİNUX !

kalkan1973

tosun

"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

kalkan1973