[Çözüldü] Tapatalk ile sitede içerik arama sorunu

Başlatan Suraka, 27 Temmuz 2015 - 14:14:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Suraka

Merhaba, ben genellikle foruma mobil uygulama olan tapatalk uygulamasından giriyorum ama forumda istediğim aramayı yapamıyorum bu sorun çözülebilir mi?

[eklenti yönetici tarafından silindi]

neynefes

Ne zamandır dillendirecektim bu konuyu hep unutuyordum. Evet öyle bir sıkıntımız var. Ilgili arkadaş dönüş yapacaktır başlığa.

alquirel

Forumdaki aramada SMF'nin kendi arama motorunu kullanamıyoruz içerik büyüklüğünden dolayı. Çözüm ararken en kolay ve kısası olan arama sonuçlarını Google üzerinden alma yoluna gitmiştik. Tapatalk'ta da bende her seferinde "sonuç bulunamadı" sayfası geliyor. Çok kullanan olmadığı için bu sorun üzerine eğilmemiştim. Şimdi senin ekran görüntün üzerine tekrar deneme yaptım yine aynı şekilde sonuç bulunamadı sayfası geliyor. Senin hata mesajın bende oluşmuyor. Benim Tapatalk sürümümün eski kalmış olacağını düşünmüyorum. Hoş eski sürümlerde de yine hata yerine sonuç bulunamadı sayfası geliyordu. Senin aldığın hata mesajını yineleyemediğim için sorunun üzerine gidemiyorum. Ama birkaç dokunuş yaptım. Bilmiyorum şu an etkisi oldu mu olmadı mı?

neynefes

@alquirel, şu anda hata basmıyor ama sonuçta göstermiyor :) gönderi yok yazıyor. Dün ekran görüntüsündeki hatayı bende almıştım.

alquirel

Ben o hatayı zaten alamıyordum :) Sizde de gidermişiz ama sonuç gelmiyor. Bi de ona bakmak lazım.

bk-bk

Merhaba,konuyu tekrar hortlatmak durumunda kaldım.(çözüldü başlığıyla etiketlenmiş) fakat site içi arama yapamıyorum..ancak kullanıcı adını girdiğimde o kişiye ait gönderiler listeleniyor.
''tüm kategoriler için gentoo'' şeklinde arama yaptırdığımda sonuç çıkmıyor.
herkes layık olduğu yerdedir

heartsmagic

Site içi aramasında zaten sıkıntılarımız mevcut, ilgilenmeye çalışıyoruz. Ha denince olacak bir şey değil ne yazık ki, Google sağ olsun. Daha radikal çözümler için de biraz zaman gerekiyor. Tapatalk'a bu sorun mu yansımıştır bilemiyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Suraka

Sorun çözülmüş sanırım bende arama yapıyor.  Yeni farkettim, Çok sevindim :)

Edit: [Çözüldü] ekleyecektim başlığa ama yetkili değilsiniz dedi. O yüzden yapamadım.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

heartsmagic

@Suraka, ilk iletini değiştiremiyor musun?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Suraka

Alıntı yapılan: heartsmagic - 19 Şubat 2016 - 04:02:22
@Suraka, ilk iletini değiştiremiyor musun?

Kusura bakma abi görmemişim cevabını bildirim gelmedi.

Mesajımı değil de konu başlığını düzenleyemiyorum. Hani çözülen konularda "çözüldü" yazıyoruz ya başına, onu yapamıyorum. Acaba telefondan denediğim için mi

Edit: Evet Tapatalk uygulamasından denediğim de olmuyordu. bilgisayardan denedim oldu şimdi.