[Çözüldü] Python vs Java?

Başlatan natgho, 16 Haziran 2014 - 20:41:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

natgho

Merhaba arkadaşlar;
ben bilgisayar müh. 1. sınıf öğrencisiyim, şu an C ve C++(qt bilmiyorum) biliyorum.
Yaz boyunca Java çalışmak istiyordum ama bir de sizlere danışmak istedim, yazın python mu çalışırsam ilerde benim için daha faydalı olur java mı?
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

freeman

Alıntı yapılan: natgho...bilgisayar müh. 1. sınıf öğrencisiyim, şu an C ve C++(qt bilmiyorum) biliyorum....
Çok iddialı bir cümle olmuş. Başka yerde söyleme...

Dil konusunda ise Türkiye 'de ağrılıklı olarak Java ve C# kullanılıyor. Python kullanan çok az yer var. Eğer birincil amacın para ise Java seç. Java 'yı iyi öğrenirsen iyi para kazanırsın. Python özelikle ABD 'de baya popüler bir dil ama ülkemiz 4-5 yıl geriden takip ettiği için şu an Python 'un yüzüne bakan yok. Şahsi görüşüm, ilerde Python daha da değerlenecek.
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

natgho

Yanlış anlamayın dehayım demedim zaten C ve C++ da :) sadece azbuçuk yazabiliyor, source kodlara bakıp anlayabilecek kadar biliyorum :)
O zaman java üzerinden yürümek en doğrusu.
Teşekkür ederim.
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

heartsmagic

Kendi adına başlığa çözüldü diyelim bari :)
cozuldukonusu

Yoksa Java mı, Python mu sorusu alır başını yürür ki yürümesi de normal.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.