[Çözüldü] Tapatalk sorunu

Başlatan agritux, 09 Nisan 2014 - 23:52:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

agritux

Foruma ben girmeyeli tapatalk plugin eklenmiş  :D
Ama şöyle bir durum var. Tapatalkta iki adet Ubuntu Türkiye var. Biri çalışıyor, diğeri çalışmıyor.
Foruma mobil tarayıcı ile girdiğimde beni çalışmayana yönlendiriyor.
Bende pluginde sorun var herhalde deyip vazgeçmiştim. Ama arattığımda iki tane Ubuntu Türkiye olduğunu gördüm ve durumu bildireyim dedim.
Ekran görüntüleri ekte.
İyi çalışmalar.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

cagriemer

Merhaba, bildirim icin tesekkurler.

Sorunun farkindayiz ve duzeltmeye calisiyoruz. Calismayan forum baglantisini mumkun olan en kisa surede kaldiracagiz.

sefaozc

Aynı sıkıntı bende de var.

agritux

@cagriemer kaldırılmasa dahi, forumun tavsiye ettiği bağlantı çalışana yönlendirilebilir düşüncesindeyim. Kaldırma işini tapatalk yapıyor bildiğim kadarıyla. İletişime geç cevap veriyorlar sanırım. Ama bağlantı direk plugin ayarlarından değişmiyor mu?
Kolay gelsin.

cagriemer

@agritux, Tapatalk'un eklenti ayarlarinda forum adresini belirleyebileceginiz bir yer yok. Bunu SMF'den almasi gerekiyor. Bir nedenden oturu bu isi gerceklestiremiyor ve yanlis yere yonlendirme yapiyor.

cagriemer

Tekrar merhaba,

Sorunun cozuldugunu dusunuyoruz. Sizler de test edip geri donus yapabilirseniz memnun oluruz.

agritux

Alıntı yapılan: cagriemer - 10 Nisan 2014 - 12:00:40
@agritux, Tapatalk'un eklenti ayarlarinda forum adresini belirleyebileceginiz bir yer yok. Bunu SMF'den almasi gerekiyor. Bir nedenden oturu bu isi gerceklestiremiyor ve yanlis yere yonlendirme yapiyor.
artık doğru adrese yönlendiriyor fakat halen iki adet ubuntu türkiye mevcut. Teşekkürler.

cagriemer

Eski olani kaldirdik, yakin zamanda arama sonuclarindan cikarilacaktir.