[Çözüldü] Zentyal İnterface Bonding

Başlatan ahmetkanar54, 17 Mart 2014 - 13:12:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmetkanar54

Arkadaşlar zentyal de interface bonding normalde desteklemiyor.İnterface bonding ethernet kartlarının birleştirilmesi olayı yani 1 gigabit lik 2 kartı birleştirdiğiniz zaman 2 gigabit oluyor.Şimdilik bunu Server 2012 de sorunsuz yapıyorum.Fakat Zentyal de yapmak istiyorum.Zentyal Ubuntu tabanlı alttaki konuda anlatılmış ama tam anlıyamadım daha önce yapmış olan arkadaş varsa yada dökümandan anlaşılır şekilde anlatabilirmi ?

https://forum.zentyal.org/index.php/topic,17839.0.html

heartsmagic

Hangi kısmını anlamadın? En azından o konuda yardımcı olalım, konuya hakim değilim ancak anlamadığın kısmı geçersen gerek ben gerek bir başkası bakınmaya çalışır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ahmetkanar54

Alıntı yapılan: heartsmagic - 17 Mart 2014 - 15:39:22
Hangi kısmını anlamadın? En azından o konuda yardımcı olalım, konuya hakim değilim ancak anlamadığın kısmı geçersen gerek ben gerek bir başkası bakınmaya çalışır.

:) abi hiçbişeyini anlamadım ki

heartsmagic

Desene bakıp, anlayıp sana özet yapacağız :) Şöyle sorayım, sorun İngilizce mi? Betiğe biraz baktım da çok anlaşılmayacak bir kısmı yok, adam yorumlamış da zaten. Kendine göre düzenleyeceksin ilgili yerleri biraz biraz. Sen bir sonraki yorum düştüğünde kimse bir şeyler karalamazsa bakıp özetlemeye çalışırım vakit olduğunda.

ahmetkanar54

Alıntı yapılan: heartsmagic - 20 Mart 2014 - 16:22:43
Desene bakıp, anlayıp sana özet yapacağız :) Şöyle sorayım, sorun İngilizce mi? Betiğe biraz baktım da çok anlaşılmayacak bir kısmı yok, adam yorumlamış da zaten. Kendine göre düzenleyeceksin ilgili yerleri biraz biraz. Sen bir sonraki yorum düştüğünde kimse bir şeyler karalamazsa bakıp özetlemeye çalışırım vakit olduğunda.

abi gerek kalmadı yeni sürümde bu özelliği koymuşlar :)

heartsmagic

Ben de başlığı görünce artık bir daha erteleyemem diyordum, yeni sürümleri sağ olsun o zaman :)