İlk Inkscape karalamam

Başlatan raspacı, 12 Nisan 2011 - 22:04:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

raspacı

Bu işe nasıl bulaştım bilmiyorum. Bir iş için çiziktirmem greketi kağıda. Sonra dedim bunu çizmeye çalışayım. Gimp açtım sonra sudo da çizimler için İnkscape ile ilgili yazıları hatırlaım. Yazılara göz atmıştım önceden tekrar okumaktansa uğraşayım dedim. Dün yarım saat arayüzü kurcaladım. Bugün yarım saat uğraşla da ihtiyacım olan şeyi değil ama bir pengueni oluşturmaya çalıştım. Neden mi penguen, linux aşkına değil tabi ki en kolay çizilen yaratıklardan biri de ondan :) Bir de sudoda da sanırım penguenli bir anlatım vardı. Amatörce bir çalışma ama benim ilk ve muhtemelen son eserim :)

[eklenti yönetici tarafından silindi]
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

ubuntuki lilith

raspacı

Sevimlidir kerata ama hiç zeki değil. Go oyununda sadece 3 maç kazandı bana karşı. :) (Edi-büdüden arak )

Sedo79

sürünün en şaşkını gibi olmuş :D
hobaaaaaaaaaaaa night train

matisse

@raspacı, ilk deneyimin gayet başarılı olmuş.filtreleride kullandığın takdirde daha yaratıcı olabilirsin.
ben de bir çalışmamı akratayım inkcape sever olarak...inkscape kullananları görünce heyecanlanıyorum haliyle... ;D
inkscapede sudo dergimiz için oluşturduğum penguenim "sudoen"

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...

Sedo79

Alıntı yapılan: matisse - 12 Nisan 2011 - 23:07:14
@sedo 79, ilk deneyimin gayet başarılı olmuş.filtreleride kullandığın takdirde daha yaratıcı olabilirsin.
ben de bir çalışmamı akratayım inkcape sever olarak...inkscape kullananları görünce heyecanlanıyorum haliyle... ;D
inkscapede sudo dergimiz için oluşturduğum penguenim "sudoen"

Nickler karıştı  :D Ben yapmadım yukarıda ki penguenciği :)
hobaaaaaaaaaaaa night train

raspacı

Teşekkürler matisse. Bakalım belki bir ara daha derine inerim. Şimdilik bu kadar olsun. :)

matisse

SANIRIM nickleri karıştırdım.özür dilerim. ::)
daha güzel şeyler yapacağına inanıyorum raspacı@
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...