Yazılım Geliştirme Ekibine Proje Öneri/İstekleriniz

Başlatan sem, 28 Eylül 2010 - 01:44:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdogdu90

merabalar python da yeniyim aklımda google map i  barındıran bir proğram var acaba böyle bir modülvar mı dır python da

berkayaslan

Öncelikle sorunun yeri burası değil.  O yüzden cevap kısa olacak.  Eğer daha da merak edersen python bölümünde sormalısın.

Eğer GUI olarak Qt kullanırsan bu yazı işini görür

http://stackoverflow.com/questions/8515598/how-to-add-google-maps-in-my-application-in-qt
İf you wanna be the best, You must SMURF something. :)

sem

berkayaslan'ın dediği gibi konunun yeri yanlış öncelikle onun altını çizmek isterim ben de.

Hali hazırda ileti atmışken: Web uygulaması yapacak olursanız zaten JS kütüphanesini istediğiniz dil ile kullanabilirsiniz. İstemciye göndermek üzere oluşturduğunuz sayfaya JavaScript API'sini gömmeniz yeterli.

İyi çalışmalar.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

blackwidow

açık kaynak , canımız sıkıldığında forum ailesi olarak oynayabileceğimiz 2D multiplayer bir oyun olsa hiç fena olmaz.

Belki minecraft tarzı.

Darrunafi

Python ile android uygulamalar programlayıp apk olarak derleme ile ilgili proje olabilir :)

feritarslan

VPN'leri topluca ekleyeceğimiz, kullanıcı adı ve şifremizi bir defaya mahsus yazacağımız, görsel arayüzü güzel bir program yapma imkanınız var mı ? Ben uğraştım ama baya zor tılandım kaldım şuanda neyapacağımı da bilmiyorum.
                CloneZilla

serdarkokcu

katılıyorum böyle bir oyun güzel olabilir vpn lerden forum içinde oynayabileceğimiz

ogulcan11

bir projemiz var.Proje de bu ozellikte isteniyor;
Uygulama istenildiğinde herhangi bir uygulama için belirli koşullara sahip şifreler (sayı içeren, x uzunluğunda, büyük harf içeren vb.) üretebilecektir.
Yani kullanıcı ilk indeks harf olsun ikinci indeks sayı olsun gibi talimatlar vererek şifre oluşturucak.Nasıl yapabiliriz fikrisi olan var mı

edge35

Alıntı yapılan: ogulcan11 - 09 Nisan 2018 - 20:54:01
bir projemiz var.Proje de bu ozellikte isteniyor;
Uygulama istenildiğinde herhangi bir uygulama için belirli koşullara sahip şifreler (sayı içeren, x uzunluğunda, büyük harf içeren vb.) üretebilecektir.
Yani kullanıcı ilk indeks harf olsun ikinci indeks sayı olsun gibi talimatlar vererek şifre oluşturucak.Nasıl yapabiliriz fikrisi olan var mı
Tam olarak anlayamadım. Biraz daha ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olabilirim.

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)