"Başlatılan Konuları Göster" seçeneği.

Başlatan empax, 09 Haziran 2010 - 12:54:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

empax

Merhabalar.

Kolaylık olması, gönderilen tüm iletilerin arasından ayıklamak yerine  sadece tek tıklama ile kişinin açtığı konuları kolaylıkla görebilmesi ve daha iyi takip edilebilmesi için profil bölümünde bulunan "İletileri Göster" seçeneği gibi birde "Başlatılan Konuları Göster/Açılan Başlıkları Göster" fonksiyonu eklense daha iyi olmaz mı ?  :)

[IMG]http://i50.tinypic.com/aad9o1.png[/img]
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

utdmr

Bence de mantıklı bir öneri.

@heartsmagic'in foruma sorduğu bir soru olup olmadığını hep merak etmişimdir ;).
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

sema

susema

empax

Hiç dikkat etmemiştim @sema. Teşekkürler.  :)
Sanırım benim gibi bir çok kişinin de bundan haberi yok, açıkçası sanki gizli bir bölmede.
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

sem

Alıntı yapılan: utdemir - 09 Haziran 2010 - 12:58:38
@heartsmagic'in foruma sorduğu bir soru olup olmadığını hep merak etmişimdir ;).
+1
=)=)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

sem

Yine kendin çözmüşsün =)=) O şekilde kodlara ulaştığım zaman diyeceğim Linux kullanabiliyorum diye...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

heartsmagic

Zaman meselesi arkadaşlar bunlar, az da istek o kadar. Hiçbirinizden fazlam yok benim. Bu işe daha önce başlamışım, biraz da sevmişim.

sem

Ama bir de zaman ayrıbilmek gerekiyor, o kadar iş arasında hayatın akışında, nasıl olabiliyor da o kadar vakit ayırabiliyorsun? İşin bilgisayar ile alakalı olmalı yani yoksa mümkünatı yok gibi =) Ben yeni başlamamdan da kaynaklı, araya sınavlar giriyor, bütünlemeler falan bir ara veriyorum, sonra sanki yeni başlamış gibi oluyorum ilk defa görüyorum sanki herşeyi, hele C çalışıyordum, bir ara verince hello word yazamıyorum nerdeyse =)
Burası dünya?

heartsmagic

Tanıştığım seneleri geçiyorum ancak sanıyorum 2004'ten beri aktif olarak kullanıyorum Linux'u. Kendisi temel sistemimdi ve bilgisayar üzerinde ne yaptıysam onun üzerinde yaptım. Çok oyun sevmem, ancak oynadığım zaman da Linux üzerinde oynanabilenleri oynadım. Profesyonel olarak kullanmam gereken uygulamalar olmadı, örneğin Autocad, Flash gibi. Haliyle beni Windows'a bağlayan hiçbir şey olmadı. Eh, az araştırıp okumayı da sevince Linux benim için tam bir eğlence kaynağı oldu zira bir şey öğrenmediğim gün olmuyor. Hâlâ da öyle :)