Kaç yaşındasınız?

Başlatan heartsmagic, 20 Nisan 2010 - 20:49:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kaç yaşındasınız?

0-12
5 (1.2%)
13-17
42 (9.9%)
18-25
184 (43.2%)
26-30
90 (21.1%)
31-40
70 (16.4%)
41-?
35 (8.2%)

Toplam Oy Verenler: 423

hitokiri

Alıntı YapWiki yaş ortalaması çok genç, çeviri tayfasına taze genç aranıyor, ortalamayı düşürelim biraz:P
Öğreneyim ordayım :)
Alıntı Yap26 ve
kova şayet burçlar ile ilgili bir anket yapılacak ise.  :P
Olabilir o da aslında falda bakalım :D :P `çevrimiçi` ubuntu falı :P(güncellemeleri eksik etmeyin başınız ağırabilir :D )

Felâsife

Alıntı yapılan: ubuntuki lilith - 20 Nisan 2010 - 23:05:24
Kırk ve üzeri çıkan buraya benim desin, pek merak ediyorum doğrusu, o yaşta biri var mı diye :P
"Benim" diyeyim bakalım n'olacak  :P
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

cumali

51, şimdi en yaşlı benmiyim?

Ozmo

ubuntuki lilith

Merak işte :) Küçüklere sevgimizi büyüklere saygımızı göstermede kusur etmeyelim diye.

erginemr

Benim geçmişten hatırladığım en yaşlı:
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,7761.msg93846.html#msg93846
ve en genç Ubuntero:
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,12056.msg149185.html#msg149185

Hala forumu takip ediyorlarsa, ikisine de sevgi ve saygılar...

Ozmo

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=profile;u=4376 63 yaşında Son Aktif Olma Zamanı:
24 Ocak 2010 - 01:05:56

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=profile;u=7272 12 yaşında inşallah bidaha gelir foruma Son Aktif Olma Zamanı:
21 Ekim 2009 - 16:40:28

Felâsife

Gözlemlerime göre net ortamında yaş olayının, normal hayatta ki gibi sanalda öyle çok fazla bir fonksiyonu olmuyor, yukarıda ki örneklerde olduğu gibi 10 yaşındakiyle 60 yaşında ki seviye olarak aynı hitapları yapabiliyor, bu çok güzel bir şey.
Sanal ortamın büyüsü, zaman duruyor adeta  :) (Durmuş desek daha doğru olur.)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

xwes

Alıntı yapılan: Felâsife - 21 Nisan 2010 - 14:47:15
Gözlemlerime göre net ortamında yaş olayının, normal hayatta ki gibi sanalda öyle çok fazla bir fonksiyonu olmuyor, yukarıda ki örneklerde olduğu gibi 10 yaşındakiyle 60 yaşında ki seviye olarak aynı hitapları yapabiliyor, bu çok güzel bir şey.
Sanal ortamın büyüsü, zaman duruyor adeta  :) (Durmuş desek daha doğru olur.)

Doğru tespit. Ben sanalda birine bir şey yazarken hiç düşünmüyorum bu kişi dedem yaşında biri ya da yeğenim yaşında olabilir diye.

badhero

Alıntı yapılan: ğnome - 21 Nisan 2010 - 01:25:30
26 ve
kova şayet burçlar ile ilgili bir anket yapılacak ise.  :P

Yükselenimizi de yazalım, lütfen. :) :P :P

canosayan

desenize daha dikkatli konuşmak lazım. aramızda küçükler var.
Chmod bizim işimiz.

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: hitokiri - 21 Nisan 2010 - 01:33:32
Olabilir o da aslında falda bakalım  `çevrimiçi` ubuntu falı
Aslında buna benzer bir şey var ubuntu'da.
Panele balık(wanda the fish) ekleyip tıklayabilirsiniz.
:)

hitokiri

Alıntı YapAslında buna benzer bir şey var ubuntu'da.
Panele balık(wanda the fish) ekleyip tıklayabilirsiniz.
:)
Ben bi ilişki kuramadım , ama o da güzel tabii :)

UbuLubu

Evet kucuklerde var, mayis 11'de 12 yasimdayim oleyy! :D

eribol

Hanııım(!?) silahı getir, ölesim geldi.

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: hitokiri - 21 Nisan 2010 - 19:34:21
Ben bi ilişki kuramadım , ama o da güzel tabii :)

Balığın bazı manileri tutmuştu.  :D

ikia

Alıntı YapKırk ve üzeri çıkan buraya benim desin, pek merak ediyorum doğrusu, o yaşta biri var mı diye
Not: Biri işaretlemiş, sakıncası yoksa buraya yazsa olabilir mi?

Kırkın üzerindekilerden biri benim:43
http://www.ogretmeniim.com/
Öğretmeniim!Canım Benim

canosayan

Alıntı yapılan: UbuLubu - 21 Nisan 2010 - 19:39:54

valla bu şimdi bende yaşlı hissettim. ben 12 yaşındayken. milenyuma giriyorduk. çok korkmuştuk ya windows skynet olursa diye.
Chmod bizim işimiz.

screenshot

Alıntı yapılan: canosayan - 21 Nisan 2010 - 20:07:31

valla bu şimdi bende yaşlı hissettim. ben 12 yaşındayken. milenyuma giriyorduk. çok korkmuştuk ya windows skynet olursa diye.
Ben 12 yaşındayken internetin ne olduğunu bilmiyordum :D
"Zihin Fukara Olunca , Fikir Ukala Olur"

Alquimista

Alıntı yapılan: canosayan - 21 Nisan 2010 - 20:07:31

İlkokul 4 ya da 5. sınıf oluyordu o yaşlar sanırım, biz o yıllarda SEGA'ların o mavi oyuncak silahını ekrana doğrulttuğumuzda ördekleri nasıl vurduğu düşünüyorduk, Mario Prensesi öpünce seviniyorduk, Susam Sokağını beğenmemeye başladığımız ve Optimus Prime'dan etkilenip büyüyünce Tır olucam dediğimiz yaşlardaydık kısacası. Yahu bu yeni nesil çok şanslı.
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

Yiğit Ateş

Beklediğim gibi açık ara birinciyiz :)

Kenzi

Alıntı yapılan: AlmaMorena - 21 Nisan 2010 - 21:33:25
İlkokul 4 ya da 5. sınıf oluyordu o yaşlar sanırım, biz o yıllarda SEGA'ların o mavi oyuncak silahını ekrana doğrulttuğumuzda ördekleri nasıl vurduğu düşünüyorduk, Mario Prensesi öpünce seviniyorduk, Susam Sokağını beğenmemeye başladığımız ve Optimus Prime'dan etkilenip büyüyünce Tır olucam dediğimiz yaşlardaydık kısacası. Yahu bu yeni nesil çok şanslı.

Tusubasa'yı unutmamak lazım,yanlış hatırlamıyorsam bir bölüm sadece tusubasanın top sürüşünü izlemiştik,makabayaşi benim adamımdı :)
Susam sokağınında yeri ayrıdır, kurbağa kermit benim ilköğretmenimdir, harfleri ben ondan öğrendim,okula başladığımda sayesinde okuma yazma biliyordum :D
Voltran daha güzeldi sanki transformers dan :))
Bu arada bilgisayar evime 20 yaşımda girdi,yaşım 25 hey gidi günler.... @ işaretini internet kafeden görevli arkadaşa sorarak öğrenmiştim....  :'(

Ozmo

Alıntı yapılan: Kenzi - 22 Nisan 2010 - 02:54:00
Bu arada bilgisayar evime 20 yaşımda girdi,yaşım 25 hey gidi günler.... @ işaretini internet kafeden görevli arkadaşa sorarak öğrenmiştim....  :'(

ve şimdide linux kullanıyorsun...

Kenzi

Alıntı yapılan: Ozmo - 22 Nisan 2010 - 03:11:14
Alıntı yapılan: Kenzi - 22 Nisan 2010 - 02:54:00

ve şimdide linux kullanıyorsun...

çok mu geç kalmışım :)

ebubekirs

Oyumla eşitliği bozdum. Kaç yaşındayım acaba ? :P
Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim