Forumun görünümü ile ilgili öneri

Başlatan martinamca, 18 Nisan 2010 - 17:25:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

martinamca

canosayan

Chmod bizim işimiz.

Yiğit Ateş

kahraman masa esat

Alıntı yapılan: canosayan - 18 Nisan 2010 - 17:27:44
daha ufak ayrıntılar yok muydu?

Neden hep böyle yukarıdan bakma takıntısı var? Bir Ubuntu ve bu forumun kullanıcısı olarak sizdeki bu tavır bei fazlasıyla rahatsız ediyor. Yani burada "evet, kaçırmışız uyarı için teşekkür ederiz" veya "farkındayız, düzelticeğiz" , olmadı "evet böyle bir durum var beni rahatsız etmiyor" demek yerine. Neden "daha ufak ayrıntılar yok muydu?"

Sakın bana gerçekten daha ufaklarını sormak için yazdım demeyin. Daha önceki mesajlarınızda da bu tavrı çok kez gördüm. Fazlasıyla rahatsız edici.

Kolay gelsin.

martinamca

Aybek

1-2 piksellik kaymalar ufak köşeler oluşturmuş. Bir de en tepedeki Anasayfa yazısının yansımasında, A'nın bir kısmı görünmüyor. Ama cidden bu kadar önemli mi bu ayrıntılar? :)
Kişisel Blog: http://www.aybek.net || Akademik Blog: http://www.olcme.net

bytan

Fındık kabuğunu doldurmayacak ayrıntılarla değerli vaktimizi heba etmeyelim. Dikkatini takdir ediyorum @martinamca. :)

@kahraman masa esat,

Can'ın bahsettiğin gibi huyları olmadığına emin ol. Olayın farklı noktalarından bakıp kısa ve çarpıcı yanıtlarla düşüncelerini dile getirmeyi seviyor.

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

canosayan

kimseye yukarıdan bakma takıntım yok. eğer olsaydı bu mesaj çoktan uçmuş olurdu forumdan.

Evet görsel hataları bazı noktalarda var. hatta çok daha öncesinden benim dikkatimi çekti. hatta göstermiş olduğunuz sol taraftaki piksel kaymasından sağ taraftada var.

Eleştirmek istediğim sorun şu. Burada kimse profesyonel tasarım işiyle uğraşmıyor. Hadi ki uğraşıyor diyelim, hiç bir görsel profesyonel olarak para karşılığı hazırlanmadı. Bu yüzden açıkçası 1 piksel kaymış, köşede hata olmuş beni rahatsız etmiyor.

Dahası bu konuyu öneriden saymak bile manalı mı emin değilim. Öneri şunu şöyle yapsak daha iyi olmaz mı? yada şuradaki kısmı şu şekilde düzeltebilirsiniz şeklinde olur. Blogunuzdan gördüğüm kadarıyla gimp meraklısı imişsiniz. Buyrun daha iyisini siz hazırlayın gönderin.

Eğer bir şeylerin ucundan tutmayacaksanız, önlerine de set olmayın.
Chmod bizim işimiz.

garafatma

Emin olun aynı soruyu bende soracaktım. "Daha ufak ayrıntılar yokmuydu?" Evet bu tip şeyleri görüp önermek güzel ancak her zaman söylediğimiz gibi, forumun dış görünümü değil iç görünümü daha önemli. İçerdiği bilgiler vs... sorgulamak daha mantıklı geliyor bana, piksellik hataları değil.

@martinamca, dikkatiniz için teşekkür ederiz :)
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

localhost

Baslik gereksiz bir tartismayi baslatacagi icin konuyu kapatiyorum. Forum bu sekilde sizler icin aktiv olarak calisiyorsa gerisi hikaye.

Not: Birisi benden önce davranmis.
Linux LPIC1 - MCSA

canosayan

arkadaşımız bizi bloguna taşımış. o değilde keşke kendi temasını kullanan biri tarafından eleştirilseydik.

/*
-----------------------------------------------
Blogger Template Style
Name:     Stretch Denim Light
Designer: Darren Delaye
URL:      www.DarrenDelaye.com
Date:     11 Jul 2006
-----------------------------------------------
*/
Chmod bizim işimiz.