Ubuntuya Macromedia kurulur mu?

Başlatan Ulath, 11 Haziran 2008 - 19:40:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ulath

Merhaba arkadaşlar sorum şu Ubuntu'ya geçeceğim :)

Ubuntu'ya Macromedia kurabilir miyim?

izzetguntalaz

Macromedia Adobe ile birleşmedi mi ya.

Çetin

Adone uygulamalarını mı kullanmak istiyorsunuz?

Ulath

Çetin

Alıntı yapılan: Ulath - 11 Haziran 2008 - 19:54:32
Alıntı yapılan: Çetin - 11 Haziran 2008 - 19:51:30
evet

Wine ile çalıştırmak mümkün olsa bile performans alabileceğinizi pek sanmıyorum. Adobe Linux Foundation'a (Linux destekleyen bir kuruluş) üye oldu, yakın zamanda Adobe uygulamalarının Linux versiyonlarını üretilebilir. Bu zamana kadar GIMP, Blender, Pov-ray gibi açık kaynak kodlu yazılımları kullanmanızı tavsiye ederim.

Ulath

silent_control

winedoors ile macromedia kurdum ben.deneme uygulamada yaptım.getdeb.net'den yüklenmesi lazım, işletim sistemi dilinin ingilizce olması lazım o zaman yüklenip çalışıyor, fotoshopta kurdum ama onun çalışmasında sorun çıktı.

Ulath

olsun ya sorun yok bizde linux ' de olanları kullanırız :)

fatih513

Alıntı yapılan: Çetin - 11 Haziran 2008 - 19:59:32
Alıntı yapılan: Ulath - 11 Haziran 2008 - 19:54:32
Alıntı yapılan: Çetin - 11 Haziran 2008 - 19:51:30
evet

Wine ile çalıştırmak mümkün olsa bile performans alabileceğinizi pek sanmıyorum. Adobe Linux Foundation'a (Linux destekleyen bir kuruluş) üye oldu, yakın zamanda Adobe uygulamalarının Linux versiyonlarını üretilebilir. Bu zamana kadar GIMP, Blender, Pov-ray gibi açık kaynak kodlu yazılımları kullanmanızı tavsiye ederim.

Arkadaşlar Adobe yapmaya çalışmıştı.Ancak bir türlü uyarlayamamıştı.Google ile işbirliği yaptılar.Google da wine'ı üreten ekibi topladı.Şu anda çalışmalar yapılıyor.Ama ne zaman sonuçlanır bilemeyiz.
İmza Atmayı Bİlmiyorum da,Parmak Bassam

ufuk_k

"İçerde çalışıyorlar, arada kuru pasta, çay filan götürüyorum" der gibi olmuş fatih513 :)