AMSN sorunu ?

Başlatan darkxboyz, 08 Haziran 2008 - 20:12:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkxboyz

Kullandığım bir MSN programı yok şu anda. AMSN'yi indirmiştim fakat @hotmail, @live gibi mailleri açıyor, @domainismi gibi adresleri açmıyor. Bunun nedeni nedir?

Başka önericeğiniz MSN programı var mı?

munirekinci

Böyle bir sorun vermesi bana pek mantıklı gelmedi, sorun başka birşeyden kaynaklanıyor olmasın?

Alternatif MSN istemcisi hakkında şurası yardımcı olabilir, http://www.ubuntu-tr.net/index.php?topic=1634.0

ufuk_k

MSN programları adres mi açıyor? Ben sorunu anlamadım.

darkxboyz

evet mesela darkxboyz@hotmail.com açiyor, ama darkxboyz@ubuntu-tr.net gibi domain isimlilerde hata veriyor açmiyor.

Semih

Benim msn adresimin uzantısıda farklı ama açıyor.Neyden kaynaklanabilir bu,e-posta doğrulamayla ilgili olabilir mi?Normal Msn'de soruyor bunu ve aMsn belki bu uyarıyı veremiyor,tepki olarak kapatabilir kendini

Saçmamı oldu :)
A.Semih Türk

darkxboyz

verdiği uyarıda kullanıcı adı veya şifre yanlış olabilir ben doğru yaziyorum ama site üzerinden maillerime filan bakiyorum,nedense aMSN de girmiyor.

Contempt

Cok fazla olmasada bu sorunu bende yasadım ıkı defa hemde  siteden sifre falan dogru gırıyorım ama amsn kabulo etmıyordu sonra sıfre değiştirerek çözmüştüm bu sorunu istersenız deneyin...
Herşeye Rağmen...

erginemr

Alıntı yapılan: darkxboyz - 08 Haziran 2008 - 21:07:58
evet mesela darkxboyz@hotmail.com açiyor, ama darkxboyz@ubuntu-tr.net gibi domain isimlilerde hata veriyor açmiyor.

Ben de sorunuzu anlayamadım. MSN türevi programlar, başka e-posta adreslerini kontrol edebiliyor mu? Bu "mail forwarding" gibi bir şey mi?

heartsmagic

Bu MSN hesabını nasıl aldığımıza bakar biraz. Benim MSN hesabım da Yahoo iledir mesela :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

munirekinci

MSN olayına açıklık getireyim;

MSN Messsenger hizmetinden yani anlık iletişim zımbırtısından yararlanmak için iki seçenek mevcut:

1. *live *hotmail *windowslive *msn gibi uzantılı mail adresiniz varsa otomatikman o hesabınızınızın şifresi ve kullanıcı adıyla MSN Messenger zımbırtısından faydalanabilirsiniz.

2. Eğer bu gibi mail sağlayıcınız yoksa yani Microsoft'a ait bir mail sağlayıcınız yoksa o email hesabı üzerinden MSN Messenger kullanmak için passport.com adresinden email adresiniz ile kayıt olup. Belirlediğiniz şifre ile MSN Messenger zımbırtısından faydalanırsınız.

Arkadaşın sorusu ise;
1. seçenekte belirttiğim mail sağlayıcıları ile MSN Messenger açabiliyor
2. seçenekte belirttiğim mail hizmet sağlayıcıları ile (herhangi bir mail hizmet sağlayıcısı olabilir hiç farketmez) MSN Messenger açamıyor.

ufuk_k

Ben yıllardır yahoo hesabıyla kayıtlıyım. Böyle bir sorun yaşamadım. Ama arkadaşın dediği yahoo vb. bir hesapla program üzerinden mailleri kontrol etmek ise, MSN servisi başka hesaplara zaten böyle bir şey sağlamıyor ki.

darkxboyz

şifreyi değiştirip öyle deniyeceğim.