Pes 2010 Demo Sorunu

Başlatan batucan72, 28 Kasım 2009 - 16:03:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

batucan72

Merhaba arkadaşlar wine ile Pes 2010 Demoyu kurdum çalıştıramadım.

http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=17843

Bu linkte çalıştığını söylüyor ama 3. seçenekte ki maddeleri yapamadım.

Yapamadığım HKEY_CURRENT_USER/Software/Wine/Direct3D burada "VideoMemorySize" 512 mb ekran kartımı nasıl tanıtacağım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar.

Sherlock Holmes

batucan72

Sevgili @ğnome,

VideoMemorySize oraya nasıl ekleiniz ben onu yapamadım ve bende diğerleride yok.

Saygılar.

Sherlock Holmes

Klasörün üstüne sağ tıklayıp Yeni anahtar seçeneğini ile.
Değerleri ise çift tıklayarak girebilirsiniz.
;)

hasansahin

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.
Albert Einstein.

Mint_85

fifa sorunsuz çalişiyor 2010 ama pes nasil deneyen var mi ? Vallahi pes de çalişirsa yaşasın özgürlüğüme ! Yeniden doğdum sanki linux ile ! Artık korsan hiç bir uygulama yok makinamda Muhaha ! :D

hasansahin

Playonlinux'un son sürümü 3.7.2 sürümünde desteklenen oyunlar arasında Pes2010'da yer alıyor. Ben bir deneme yaptım, oyunu kurdum ve hani nasıl derler, dilim varmıyor söylemeye ama ilacınıda yaptım :) Kurulum sorunsuz oldu fakat kurulumda önce kendi deposunda dx2009 aralık güncellemesini indirip kuruyor.
İkona çift tıklayıp çalıştırmak istediğimde ise bu oyunun kurulu olmadığını ve yeniden yüklenmesini söyledi. Defalarca denedim ama hep aynı.
Açıkcası araştırma yapacak zamanım olmadığı için üzerinde durmadım. Eğer zamanınız varsa, deneyip bilgi verebilirseniz çok iyi olur.

Ama bildiğim şudur ki; playonlinux eğer bir oyunu destekliyorum diyorsa gerçektende destekliyordur. Bunun örneğini, Prince of persia 2008, Call of duty4 modern warfare, Half Life 2 ile bizzat kendim gördüm. Hepside kusursuz oynuyordu.

Playonlinux deposunu eklemek için lütfen aşağıdaki siteye göz atınız. (Oradan dağıtımınızı seçmeyi unutmayın)

PlayOnLinux
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.
Albert Einstein.

Göktürk

playonlinux :( saçma online oyunlarda sıkıntı yaratıyor runes of magic acmadı revolt u acmadı hata verdi internetsiz olan oyunlarda şahane online olanların bazılarında sıkıntı yaratıyor silkorad denicem bakalım nasıl; gta serileri güzel çalışıyormuş.
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)