ATİ-İntel ekran kartım var ve intel çalışıyor ama ati hd5650 sürücü kurulmuyor.

Başlatan Ma_TRaXX, 13 Haziran 2012 - 13:05:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ma_TRaXX

her şeyi denedim desem yeri midir bilmiyorum ama denedim heralde. iki gün uyumadan uğraştım. ati mobility radeon hd 5650 ekran kartım ve tümleşik intel ekran kartım var. jupiter ile atiyi seçince siyah ekran çıkıyor. ek sürücülerden yüklenmiyor. biri yardımcı olsun lütfennnnnnnnnnnnnnnn :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Ma_TRaXX

her şeyi denedim desem yeri midir bilmiyorum ama denedim heralde. iki gün uyumadan uğraştım. ati mobility radeon hd 5650 ekran kartım ve tümleşik intel ekran kartım var. jupiter ile atiyi seçince siyah ekran çıkıyor. ek sürücülerden yüklenmiyor. biri yardımcı olsun lütfennnnnnnnnnnnnnnn :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
:-\ :-\

alquirel

@Ma_TRaXX,

Lütfen sabırlı olun. Burası resmi bir kurum değil. İnsanlar günlük hayatlarından kısarak buraya geliyorlar. Bilgisi ve vakti müsait olup da size yardımcı olmayacak kimse olmaz burada. Bilen birileri gelinceye kadar ekran kartınızın model bilgisiyle internette ve forumumuzda arama yapabilirsiniz. Ancak tekrar tekrar başlık açmayın.

matrax_41

Ma_TRaXX

buradan devam etmek isterim ama bn ekran kartı sürücüsünü yükleyemedim. kartlar arasında geçiş yapabilmem için önce sürücü yüklemem lazım sanıyoreum. çünki bu başlığı da denedim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 13 Haziran 2012 - 14:19:20

anlaşılan olmuyor. ubuntuya elveda

matrax_41

heartsmagic

Alıntı yapılan: Ma_TRaXX - 13 Haziran 2012 - 14:11:58
buradan devam etmek isterim ama bn ekran kartı sürücüsünü yükleyemedim. kartlar arasında geçiş yapabilmem için önce sürücü yüklemem lazım sanıyoreum. çünki bu başlığı da denedim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 13 Haziran 2012 - 14:19:20

anlaşılan olmuyor. ubuntuya elveda

8 dk. içinde olmadığına karar verebiliyorsan zaten Linux sana göre değil. Gerçi 8dk'da alınan hiçbir karar bana göre doğru değildir. Konumuzu da güzelce kapatalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.