CD/DVD Paylaşımı

Başlatan Ubuntu, 25 Şubat 2008 - 18:54:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erhan

İstanbul bağcılarda oturuyorum, 9.04 DVD isteyen arkadaşlar olursa kopyalayıp elden teslim edebilirim.
İki Dinle bir konuş!

aliorhan

Son mesajdan bugüne biraz zaman geçmiş ama olsun İstanbul/Üsküdar 'da oturupta Kubuntu 9.10 isteyen olursa elimde mevcut dağıtabilirim. Kadıköy'de olabilir.

marjinal1st

Çanakkale'den isteyen herkese her türlü Linux/BSD dağıtımını temin edebilirim. Boş CD/DVD için ücret de istemiyorum, yeterki alın can kurban :D
Bugün özgür yazılım için ne yaptın? :)

QUAK3

Ankara içi;
Ubuntu 7-8-9-10 LTS koleksiyonumdan seçmeler tükenmeden :)
Powered By SANCHEZ

rcpdrk

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Bir süredir linux hakkında yorumlar okuyorum. İlgimi çekti. Özellikle uguntu. Fakat bulamadım. İnternetimde kotalı olduğu için indiremiyorum. İzmirde oturan arkadaşlar varsa bana yardım edebilirler mi? Ya da şehir farketmez kargo parası ödemeyede razıyım. Teşekkür ederim

umutubuntu

Talebinizi yapın ücretsiz olarak evinize kadar gönderilsin.
ilgili konu : http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,18112.0.html

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

nehcull

kızancıklar edirne, uzunköprüde
ubuntu, archlinux, pardus, lubuntu,linuxmint, cdleri verebilirim elimden geldiğince kuruluma yardım edebilirim
nehcull@gmail.com

QUAK3

Ankara içi elden teslim, istenilen versiyon temin edilecektir.