[K,X,L] Ubuntu, Türevleri Ve Diğer Dağıtımlara Ait Masaüstü Ekran Görüntüleriniz

Başlatan Ubuntu, 22 Şubat 2008 - 23:36:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ns

Alıntı yapılan: sudocu - 29 Kasım 2008 - 07:03:12
acaba vistaya ne kadar benzetebilirim diye uğraştım, böyle bir şey çıktı ortaya:

[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/3295/ekrangrntsra2.th.jpg[/img][IMG]http://img219.imageshack.us/images/thpix.gif[/img]

ayrıca, gnome-look.com'da gnomenu diye bir şey dikkatimi çekti. menüyü oldukça kişiselleştirebiliyorsunuz, vista'nın bire bir aynısı da yapılabiliyor. garip ama nette gnomenu hakkında pek bilgi yok, yeni çıktı sanırım. bir kaç paket indirdim, phyton ile ilgili bağımlılıklar istedi. linux mint menüsü de phyton ile yazılmıştı sanırım kasma yapar diye uğraşmadım.

ailecek sevdik biz bunu vista da kullandik ama daha ısınamadan kaldırmıştım.

rica etsem nasil yaptığını kullandığın temayı, simge setini bi de duvarkağıdını paylaşir misin?
Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

sudocu

Alıntı yapılan: ns - 09 Aralık 2008 - 23:37:35

ailecek sevdik biz bunu vista da kullandik ama daha ısınamadan kaldırmıştım.

rica etsem nasil yaptığını kullandığın temayı, simge setini bi de duvarkağıdını paylaşir misin?

[IMG]http://img255.imagevenue.com/loc398/th_41996_heavenly_love____by_akinom11_122_398lo.jpg[/img]

emerald teması

simge teması

vista benzeri menü için...

işaretçi teması

panel

gtk teması olarak da öntanımlı gelen "iverted" temasını kullanıyorum.
her seyin basi sudo!

master

Alıntı yapılan: Sypro - 20 Mart 2008 - 20:32:36
sıkıntıdan kurup bi kaç düzenleme yaptığım çok yakında da uçuracağım Linux Mint 4.0 Gnome...
varsa yoksa ubuntu ya.. alışamıyorum başka başka menülere falan..

[IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4039/ekrangrntszz4.th.png[/img]

süper olmuş ubuntuda yapabilir miyiz?

;D

umutubuntu

Alıntı yapılan: master - 11 Aralık 2008 - 00:42:31
Alıntı yapılan: Sypro - 20 Mart 2008 - 20:32:36
sıkıntıdan kurup bi kaç düzenleme yaptığım çok yakında da uçuracağım Linux Mint 4.0 Gnome...
varsa yoksa ubuntu ya.. alışamıyorum başka başka menülere falan..

[IMG]http://img367.imageshack.us/img367/4039/ekrangrntszz4.th.png[/img]

süper olmuş ubuntuda yapabilir miyiz?

;D
Ubuntu : Linux Mint
Linux Mint : Ubuntu
;D

extremebrutal

@ynt; CrunchBang menüsünü elle düzenleyerek tamamen Türkçeleştirebilirsiniz. İsimleri değiştirebiliyorsunuz. Tabi özellikle İngilizce kullanıyorsanız ayrı.

Çağlar

Wuhuuu!! :D @ironic anla sen ne kadar beğendiğimi :) Gerçekten çok güzel.
We got a badass over here!

ironic

Teşekkürler. Rahmetli(!) kadar güzel olmasa da birşeyler yapmaya çalıştım. Yeni bir çalışma yok sanırım sizde e gerçi kolay değil acınız büyük.  Allah başlara vermesin.  ;)

Burak

@ironic, ben de beğendim. Bir şey sorcam; üst panel kaç kilo çekiyor? :D

Çağlar

Ya ama bu işkence sanırım :D Çift taraflı :D Ben ağlamak istiyorum başlığına gidip mendil alıcam :)

ironic

Alıntı yapılan: Burak - 13 Aralık 2008 - 01:38:36
@ironic, ben de beğendim. Bir şey sorcam; üst panel kaç kilo çekiyor? :D

Teşekkürler. Valla hepsi bir arada kampanyası vardı aldık koyduk açılma da falan da sorun yok. Hepsi bir arada yerlerini alıveriyorlar  En azından şimdiye kadar bir çatışma çıkmadı.  :D Winfos'daki gibi masaüstüne kısayol atamak hoşuma gitmiyor.

@Çağlar bu ülkede alınteriyle para kazanılamayacağını öğrendim. İşportacılık öldü. Artık karanlık işlerdeyim. Racona ayak uyduruyoruz şimdilik bakalım.  :)

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

Bu masaüstünü görünce acaba gerçekten Serkan'ın mı diye düşündüm. :)
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ciwans

Alıntı yapılan: heartsmagic - 13 Aralık 2008 - 03:36:06
[IMG]http://img33.picoodle.com/img/img33/3/12/12/t_egm_d8b2589.png[/img]

Mütevazi masaüstüm :)

Not: Conky tamamen çalıntıdır :P
Aman yarabbim vahşeettttt  >:( >:( @heartsmagic sadece buraya koyacağınız zaman mı bu duvar kağıdını yüklediniz? Yoksa her zamanmı yüklü?
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

Çağlar

Galiba @heartsmagic uzaylılar tarafından kaçırıldı :D Ya da hesabı ele geçirildi. :D Ama beğendim şahsen...

heartsmagic

Ara ara kullandığım bir duvarkağıdıdır. Canım sıkıldığı zamanlarda kullanırım genelde, gözlerini seviyorum :)
Evet bir nebze vahşet çağrışımı yapabilir fakat Dexter izleyen biri için çok da anormal değil :D

eren

Serkan için derincilerden diyorlardı, bu duvar kağıdını görenler "al işte kanıt" diye ortaya çıkabilir.  :P  ;)  ;D
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

heartsmagic

Hehe, yahu gösterenden değil, göstermeyenden korkacaksınız. Hani havlayan köpek ısırmazmış ya, o misal ben ancak masaüstünde ve dizilerde bakarım böyle şeylere. Diğer türlü karınca ezilse gözümün önünde içim sızlar (espri yapmıyorum).

eren

umutubuntu

Conky'de gördüğüm harici disk yeni aldığın Philips'mi? Eğer o ise neden 465 gb görünüyor 500 gb görünmesi gerekmiyormu ?

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?