[Çözüldü] openoffice şifreli powerpoint sunumlarını açmıyor

Başlatan bsod1, 11 Aralık 2008 - 13:16:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bsod1

openoffice ile şifreli powerpoint sunumlarını açmanın yolu varmı? şifreli derken sadece değiştirilmesin diye konulan şifre, windows ortamında salt okunur olarak açılıyor normalde ama openoffice de hiç açamıyoruz..

atomkarinca

Bu soru bir kez daha sorulmuştu fakat ne yazık ki OO.o bu özelliği desteklemiyor.

erginemr

koenig

Arkadaşım tam değil ama yarım bir çözüm buldum sanırım senin sorununa İşne Yararmı bilemem ama sırf senin için denedim pptview diye bir program var synapticten powerpoint yaz karşına çıkıyor ve wine ile çalışıyor programın synapticteki açıklaması aşağıdaki gibi .
view PowerPoint slide shows
pptview allows you to view and print PowerPoint slide shows. You
cannot edit a presentation in PowerPoint Viewer. pptview is an Intel
PE (i386-pc-pe) binary and requires Wine to run.
Şifreleri bir iki sunuyu denedim şifresini bildiklerini sorunsuz açıyor ama sunudan çıkmıyor
Şifresini bilmiyorsan yada yanlış yazdıysan slide show başlıyor siyah ekran donup kalıyor PC resetlemek zorunda kalıyorsun
Umarım Tam olmasada işine yarar bende acemi ve yeni Ubuntucuyum tam olarak bilmiyorum ama hepberaber öğreneceğiz :)
Pencere Mahkumiyeti bitti AMA daha PENGUEN kardeşten öğrenecek çok şeyim var.

PEN VS. PEN Kazanan UBUNTU

koenig

Söylemeyi unuttum direk  sunu dosyasının üzerine sağtık pptview ile birlikte çalıştır yaparsan senden şifre falan sormuyor ve yine kitleniyor. Programı açıp ordan dosya aç şeklinde açarsan dosyayı karşına şifre soran bir menü çıkıyor Umarım işini görür

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR
Pencere Mahkumiyeti bitti AMA daha PENGUEN kardeşten öğrenecek çok şeyim var.

PEN VS. PEN Kazanan UBUNTU

bsod1

çok sağol koenig tam istediğim gibi olmasada en azından linux ortamında tüm powerpoint dosyalarını(ppt pps) görebiliyorum