pps türü dosya açarken sorun.

Başlatan engin_dlk, 01 Aralık 2008 - 16:09:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

engin_dlk

Merhaba arkadaşlar sorunum aşağıda. Herkese teşekkürler.

Linux> windows & Ubuntu windos işletim sistemlerini döver :)

heartsmagic

OpenOffice bu mesajı veriyorsa yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Parola korumalı sunumları açamıyor demektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

btermeli

Sorun parola korumali olmasi degil, pps olmasi sanirim. Ben de pps acmaya calisirsam ayni hatayi veriyor.
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

engin_dlk

Arkadaşlar pek çok kişide karşılaşılan bir sorunmuş.. Aşağıdaki yazı bir forumdan "ramdem" isimli üyeden alınmıştır.

Alıntı Yap
Powerpoint pps dosyalarına açma veya yazma parolası koyabiliyor. Açma parolası var ise sunum yapılacak iken veya dosya açılırken şifre soruluyor. Yazma parolası var ise, Dosya açılırken şifre  soruluyor dosya sadece okuma modunda da açılabiliyor.

Dosyanız yazma parolalı olarak hazırlanmış, powerpoint viewer, powerpoint gösteri modunda şifre sormuyor ve direk sunuma başlıyor. Maalesef OOo şifreli powerpoint belgelerini açamıyor. İlerde de bu sunumların açılması için faaliyet planlanması yoktur. Bu durumda  ikinci parti çözümlerde arayabilirsiniz.

Kolay gelsin
Linux> windows & Ubuntu windos işletim sistemlerini döver :)

erginemr

Genel bilgi olarak; OpenOffice normalde şifresiz PowerPoint sunularını (*.pps) sorunsuz açıyor, ancak sunuda müzik, vb. çoklu ortam içerik varsa gösterimde yavaşlamalar olabiliyor.

koenig

Slm Arkadaşlar sizin gibi uzmanların arasında haddim olmaz birşeyler demek ama burada konuyu çözüme ulaştırmıştık http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,5345
Belki sizinde işinize Yarar :)
Pencere Mahkumiyeti bitti AMA daha PENGUEN kardeşten öğrenecek çok şeyim var.

PEN VS. PEN Kazanan UBUNTU

Çağlar

Bu konudan 1 haftada 3 tane gördüm arkadaşlar. Lütfen arama yapalım.
We got a badass over here!