[Çözüldü] İstenen sayfalar

Başlatan canosayan, 11 Haziran 2009 - 16:20:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canosayan

Aşağıdaki listede ubuntu wiki üzerinde kendilerine link verilmiş olan, fakat yazılmamış sayfalar var. Bunlar 700 tanenin ilk 50 si.
Eğer katkı sağlamak isterseniz, bu maddeleri yazmaya başlayıp, bir uçtan tutabilirsiniz.

# Windows ‎(10 bağlantı)
# GNU Genel Kamu Lisansı ‎(6 bağlantı)
# Debian ‎(6 bağlantı)
# Google ‎(5 bağlantı)
# Gnome Uygulamalari Listesi ‎(5 bağlantı)
# Grub ‎(5 bağlantı)
# K3b ‎(4 bağlantı)
# BSD ‎(4 bağlantı)
# Kubuntu ‎(4 bağlantı)
# Uçbirim ‎(4 bağlantı)
# Ext4 ‎(4 bağlantı)
# Python ‎(4 bağlantı)
# IRC ‎(4 bağlantı)
# Unix ‎(4 bağlantı)
# CD ‎(3 bağlantı)
# İnternet ‎(3 bağlantı)
# Xubuntu ‎(3 bağlantı)
# IBM ‎(3 bağlantı)
# Voltaj ‎(3 bağlantı)
# Evolution ‎(3 bağlantı)
# DigiKam ‎(3 bağlantı)
# Konversation ‎(3 bağlantı)
# KDevelop ‎(3 bağlantı)
# C ‎(3 bağlantı)
# İşletim sistemi ‎(3 bağlantı)
# Ext3 ‎(3 bağlantı)
# Java ‎(3 bağlantı)
# Richard Stallman ‎(3 bağlantı)
# Root ‎(3 bağlantı)
# Cache ‎(2 bağlantı)
# Sabit disk ‎(2 bağlantı)
# Ses Kartları ‎(2 bağlantı)
# KTorrent ‎(2 bağlantı)
# Mandriva ‎(2 bağlantı)
# Canonical ‎(2 bağlantı)
# Linus Torvalds ‎(2 bağlantı)
# HTML ‎(2 bağlantı)
# KMPlayer ‎(2 bağlantı)
# Setup ‎(2 bağlantı)
# Yazıcılar/Tarayıcılar ‎(2 bağlantı)
# KView ‎(2 bağlantı)
# Winamp ‎(2 bağlantı)
# KMail ‎(2 bağlantı)
# DVD ‎(2 bağlantı)
# SuSE ‎(2 bağlantı)
# KWord ‎(2 bağlantı)
# Inkscape ‎(2 bağlantı)
# Red Hat ‎(2 bağlantı)
# ICQ ‎(2 bağlantı)
# MHz ‎(2 bağlantı)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 11 Haziran 2009 - 16:43:48

windows maddesi artık var
Chmod bizim işimiz.

canosayan

hım. maddelerden anca 10 tane yazıldı.
tayfa haricinde hiç mi gönüllü yok?
Chmod bizim işimiz.

Dixie

Nasıl yardımcı olabilirim. Bilgisayar başında birşeyler yazıp upload etmekse vakit ayırabilirim. yönlendirir ve arada gaz da verirseniz yapabileceğime inanıyorum :)

By_Mihni

Wiki ye ne zaman girsem bişey yazmak istesem bana karışık geliyor yazamıyorum. :) Bu konuda yardımcı olursanız bişeyler karalamaya çalışırım wiki için :)

ironic

Arkadaşlar Firefox eklentilerinin tanıtıldığı, resimli anlatımın yapıldığı bir bölüm açılabilir mi?

canosayan

Alıntı yapılan: ironic - 23 Haziran 2009 - 19:05:26
Arkadaşlar Firefox eklentilerinin tanıtıldığı, resimli anlatımın yapıldığı bir bölüm açılabilir mi?

firefox maddesinde eklentilerin isimleri yazılı
eğer yazmaya gönüllü iseniz akşama hazır olur.
Chmod bizim işimiz.

ironic

Şu sıralar olmasa da önümüzdeki haftalarda katkı yapabilirim.

bruno

Çalışmaya başlayalım o zaman, tüm çalışma arkadaşlarıma kolay gelsin.

AbkHaZiaN

Wikipedia'dan sayfa düzenleri ile birlikte alınabilirler olan konular aslında ama bize özgü olsun kendimiz yazalım diyorsanız başka. Bu fikrim konusundaki yorumunuz nedir wiki tayfası olarak.

canosayan

biraz alıntı, biraz yazım yapılması en mantıklı.
şahsen herşeyi vikipediadan alacak olsam oraya katkı yapardım.
Chmod bizim işimiz.

AbkHaZiaN

Wikipediadan alınıp düzenlemeler yapılabilir şablonlar felan hazır bulunmakta. Metin görünün veya çok fazla detay olan şeyler çıkarılarak bir iki düzenleme yaparak...

bruno

İnternete bağlı kaldıgın süre içerisinde yaptıklarınız arasına sıkıştırabileceğiniz, sekmeleriniz arasında fazladan İSTENENLER bağlantısı olupda işlem yapmadığınız dakikalarda sizleri ekleme yapmaya davet ediyorum.

özgürubuntu

Mac OS maddesini düzenlemeye çalıştım, kontrol edebilirseniz sevinirim.

canosayan

kategorileri http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=Özel:Categories adresinden seçebilirsiniz. eğer eksik olduğunu düşünüyorsanız bize iletin.
Önemli kelimelere de [[ ]] karakterleri arasına yazarak iç bağlantı verebilirsiniz.

onun haricinde oldukça hoş. devamını bekleriz
Chmod bizim işimiz.

özgürubuntu

Evet haklısınız, kategoriler arasında İşletim sistemleri adlı bir kategori yer alırsa iyi olur, gördüğüm kadarıyla Windows ile ilgili de bir madde açılmış.. Sözünü ettiğiniz sayfa içi bağlantıları da vereyim.. Teşekkürler

özgürubuntu

Mac OS
OpenSolaris
Gnome'un Gözü  
maddelerini düzenlemiş buluyorum, kontrol edip eksik veya yanlışlarım konusunda bilgilendirme yaparsanız sevinirim :)

canosayan

açıkçası oldukça güzel olmuş. fakat satır başlarında boşluk bırakmazsanız şu çerçeveler oluşturulmayacaktır. ayrıca koyduğunuz yıldızlarda madde işareti olarak gözükecektir.
Chmod bizim işimiz.

özgürubuntu

Alıntı yapılan: canosayan - 30 Ağustos 2009 - 14:08:19
açıkçası oldukça güzel olmuş. fakat satır başlarında boşluk bırakmazsanız şu çerçeveler oluşturulmayacaktır. ayrıca koyduğunuz yıldızlarda madde işareti olarak gözükecektir.

Uyarınız için teşekkür ederim, satır başlarında boşluk bıraktığımın farkında bile değildim, acaba konu başlıkları arasında da mı boşluk bırakmamak gerek?

heartsmagic

Satır aralarındaki boşluklar değil de başlarındakiler sorun yapar. Wiki dilinde satır başındaki boşluk yazıyı kod etiketi içine al demektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

canosayan

biraz geç oldu ama işletim sistemleri kategorisi yazılımın altında yerini aldı.

bu ara biraz yavaş kaldığımı üzülerek belirtiyorum. inşallah en yakın zamanda bu performansımı daha iyi bir konuma getirmeye çalışacağım
Chmod bizim işimiz.

heartsmagic

Alıntı yapılan: canosayan - 31 Ağustos 2009 - 16:26:53
biraz geç oldu ama işletim sistemleri kategorisi yazılımın altında yerini aldı.

bu ara biraz yavaş kaldığımı üzülerek belirtiyorum. inşallah en yakın zamanda bu performansımı daha iyi bir konuma getirmeye çalışacağım

Vaktin olduğu müddetçe bakarsın, hiç sıkma canını.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

agritux

Alıntı yapılan: özgürubuntu - 30 Ağustos 2009 - 18:45:08
Alıntı yapılan: canosayan - 30 Ağustos 2009 - 14:08:19

Uyarınız için teşekkür ederim, satır başlarında boşluk bıraktığımın farkında bile değildim, acaba konu başlıkları arasında da mı boşluk bırakmamak gerek?

Ben düzeltmiştim onları.

Alıntı yapılan: [Wine] - 31 Ağustos 2009 - 04:56:43
http://wiki.ubuntu-tr.net/NexentaOS Bu bitti.

Yaptıkça yapılanlar listeden siliniyor zaten.

localhost

Bence katki yapacak düzeyde kitle yok. Olsaydi birseyler eklenirdi.
Linux LPIC1 - MCSA

eren

Aslında forumda çok daha fazla katkı yapan olması lazım. HepsiBurada.com 100.000'den fazla Ubuntu kurulu dizüstü bilgisayar sattı. Bunlardan 20.000'i Ubuntu kullanmaya devam etse bile hiç birini forumda veya wiki'de göremiyoruz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.