64 Bit 9.04 Elle Kurulum Yapılamıyor

Başlatan Wolverine, 10 Haziran 2009 - 21:51:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Wolverine

Merhaba arkadaşlar,
Ubuntu 9.04 64 bit üstüne Nvidia'nın güncel sürücüsünü kuracaktım fakat ne yaptıysam olmadı.Paketi nvidia.com'dan indirdim.(pkg2'yi sundu)Kurulumda bir yerlerde ya yanlışlık yapıyorum ya da sorun sürücüde.Benim dışımda denemiş olup kurabilen varsa,tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.Ayrıca şöyle bir kaynak da buldum:
http://linuxcrypt.net/?p=255
Aynı şeyleri yaptım ama benim sürücü bir türlü çalışmadı.Hatta ekranını tamamen kaybettim,recovery mod'dan ancak düzeltip 180.44'e döndüm.(ubuntu depolarında paketli olarak gelen)Hani çok önemli bir mevzu değil ama güzel yenilikler getirmişler sürücülere.  ;)

heartsmagic

Sorun derken, kurulumda mı oluşuyor sorun yoksa kurulum bitiyor da açarken mi oluşuyor?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Wolverine

Kurulum bitince,normalde kurulum bitince fan sesini kesiyor.Ama benim yaptığım kurulumda hiç susmadan çalışıyor ve zaten yeniden başlatınca da düşük çözünürlüklü olarak karşıma çıkıyor.(Kusura bakmayın eksik bilgi vermişim.)

heartsmagic

Kusura bakılacak bir durum yok :) Ancak neden sorun yaşandığına dair fikir yürütemiyorum ne yazı ki. Kurulum yapılmış ancak düşük çözünürlüklü olarak açılıyorsa sürücü devreye girmemiştir diye düşünüyorum. Aslında elle X'i açmaya çalışırsan hatayı görürsün.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.