[Nasıl] Byzanz (Görüntüsü yakalama programı) Kurulumu

Başlatan Artikozgurum, 10 Haziran 2009 - 06:38:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata

vegas pro kullandınmı sesı ayrı satırda vıdeoyu ayrı satırda kes ekle fragman koy sunum hazırlamak ıcın bana gereklı olan seyler

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 19 Mart 2015 - 22:51:48

Cahil tutarlıdır kendi içinde, kötü olan yarı cahillerdir.

cokomoko

hayır ben windows kullanmaya 1yıl dayanabilmiştim, onun için haberim yok o programdan.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 19 Mart 2015 - 23:02:45

video düzenlemek için avidemux-gtk, cinelerra,lives vs var, istediğini kurabilirsin.
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

ata

onları denemem lazım ben ılkdefa lınux denıyorum  daha once kurdum sanırım 2007 yılında 2 saat sonra kaldırdım sebebı carck yapılamaması
ben bır cok program kullanıyorum ubuntuda kuramadıgım ama busefer uzun kalmayı planlıyorum sıstem hızlı ama benım uyelerım olan bır sıtem var ve burada
bırcok programı turkce pachlar hazırlayıp turkce dıl destegı verıyor yada 1000 dolarlık programları carck yapıyorum
sanırım bazı sorunlar yasayacağım

Reverser

Alıntı yapılan: ata - 19 Mart 2015 - 23:25:12
onları denemem lazım ben ılkdefa lınux denıyorum  daha once kurdum sanırım 2007 yılında 2 saat sonra kaldırdım sebebı carck yapılamaması
ben bır cok program kullanıyorum ubuntuda kuramadıgım ama busefer uzun kalmayı planlıyorum sıstem hızlı ama benım uyelerım olan bır sıtem var ve burada
bırcok programı turkce pachlar hazırlayıp turkce dıl destegı verıyor yada 1000 dolarlık programları carck yapıyorum
sanırım bazı sorunlar yasayacağım

Büyük sorun yaşayacaksınız o halde. :)

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

ata

sıste hızı ve kullanımı guzel poker delux oynayamıyorum java player yukledığım halde
carck olmuyor programlar ayrıca wındows kurmalıyım sanırım aslında yazılım yapmak ve baska seyler ıcın harıka bır hıza sahıp ama cok fazla eksık var benım yapmak istediklerim için ben dusunmustum kı daha kolay ve hızlı olur ama bırcok sey eksık sıstemde exe olarak programı kurdum
carck eklemeyıde basardım dosya konumunu bulup ama carck orda acılmadı bunu basarsam wındowsa gerek kalmazdı neyse ıkı sıstem kullanıcagım sanırım  ;D ;D :D

cokomoko

Millet anasının karnında öğrenmiyor bu işi zamanla sabırla her şey öğrenilir, yeter ki sağlık sıhhat olsun.Ben de hatırlıyorum ilk hallerimi meğer ne saçma konular açmışım zamanında ama az-çok birşeyler biliyoruz, kendi çapımızda.O gün bana bu camia ve bsd konusunda @felasife opera blogda bir iki cümle yazmasa bu noktaya gelemezdim, hala biliyorum diyemem hangimiz bilebilir ki sonsuz bir derya bu taraf.
Yani her şey zamanla olgunlaşır; sabır-emek-araştırma gerek.
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

ata

ustadım pach yazabılıyorsam sabır emek bende var bırazda html5 kodlarla ugrastıgımdan kodlamalarda cok sorun yasayacagımı sanmıyorum
fakat anlamadıgım sey su ubuntuyu  yakıp dvd yaptım kurulumda wıfı baglantısı yapıp guncellemelrı ındırdım
sıstem kuruldu actım ama broadcom yok bu nekadar sacma bırsey 2 gun net olmadan kendı cabamla kesfettım  mademki kurulumda baglanıyorum ozaman ıso ıcınde bu surucu var deyıp ıso ıcınde b43 dosyasını cıkarıp sısteme yukledım ama budenlı zor olmamalı sıstemı kuran bırısı nasıl ınternet baglantısız bırakılır bu nasıl bır hatadır  hıc anlamayan ınsanlar sıler atar ubuntuyu ben ugrastım hemde destek alamadım ınternet olmadıgından

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 20 Mart 2015 - 00:04:48

bazısı yok efendım kabloyu takıp guncelleyın falan yazıyor telden gırdım nete arastırmak ıcın
ben ust kat komsumla ortak kullanıyorum netı kablo onlarda ben wıfı baglanıyorum ama burası yazlık cınarcıktayım evde adam yok gel de kabloyu baglayacağım denmez bence bu konuda sacmalıyor lınux mesela ben aynı sey olsa wındowsda exeyı yuklerım enbasıtı tlfonuma kablo ıle ındır masa ustune kur tamamdır
bunda deb dosyada yok kurasın  acayıp geldı ılk tanısmam lınuxla hahahaha

bytan

Kör gözüm parmağına diyerek cr.ck cr.ck demek bu ortamda sorunlar çıkartır. Üye olurken kabul edilen kuralları hatırlatmakta fayda var. Arzu eden buradan daha farklı ortamlarda bu isteklerini gerçekleştirip sohbetini yapabilir.

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=32631.0

Bu kullandığımız sistem baştan sona sorunsuz olduğunu iddia eden bir sistem değil. Daha ilk anda yeni bir kullanıcının bile fark ettiği sorunlar var ve kimi zaman ilk kullanıcı açısından gelen eleştirilerde haklılık payı yok değil. Ancak her durum için gerek forum siteleri gerekse böcek (bug.launchpad.net) sitesi sorunları çözmeye yönelik hizmet veriyor.  Ne kadar çok geri bildirim olursa o kadar çok sorunlar azalır.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

ata

haklısın ama ınternetı olmayan bırı nasıl formlarda arastırabılırkı en azından ınternet ag badastırıcısı standart adapte edilebilir bence

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 20 Mart 2015 - 00:18:21

yardım eden herkese tesekkurler ıyı geceler  ;D azarlaman ıcınde tesekkurler  dostum kurallarıda ogrendım tesekkurler

plazma

Forum kurallarını tekrar bir okuyun.

Size önerim simple screen recorder uygulaması olacaktır ister tam ekran ister kısmi olarak kayıt yapabilirsiniz.