Msn Sorunu?

Başlatan osmancan, 03 Haziran 2009 - 17:44:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

osmancan

İyi Günler Arkadaşlar;

arkadaşımın laptopuna ubuntu kurduk.arkadaşım yoğun biri msn listeside yaklaşık 2500 kişi var.amsn,pidgin,emesene,kopete,mercury ne kurduysak bütün kişileri listeye alamıyor.oda mecbur vistaya geçmek zorunda kalıyor.bu sorunu aşabileceğimiz bir yöntem yada başka bir program var mı?
Ubuntu User number is # 33126
Linux user number is #529943

agritux

Amsn 0.98b sürümünü denediniz mi ?

localhost

Alıntı yapılan: osmancan - 03 Haziran 2009 - 17:44:42
İyi Günler Arkadaşlar;

arkadaşımın laptopuna ubuntu kurduk.arkadaşım yoğun biri msn listeside yaklaşık 2500 kişi var.amsn,pidgin,emesene,kopete,mercury ne kurduysak bütün kişileri listeye alamıyor.oda mecbur vistaya geçmek zorunda kalıyor.bu sorunu aşabileceğimiz bir yöntem yada başka bir program var mı?

2500 kisi cok büyük bir rakam :)  AMSN gelistiricilerine sorabilirsiniz.
Linux LPIC1 - MCSA

osmancan

Alıntı yapılan: Kirmizi - 03 Haziran 2009 - 19:01:33
Alıntı yapılan: osmancan - 03 Haziran 2009 - 17:44:42
İyi Günler Arkadaşlar;

2500 kisi cok büyük bir rakam :)  AMSN gelistiricilerine sorabilirsiniz.

geliştiricilere soralım dediğiniz gibi.

mustafa.tr

Bir araştırma yaptım. WLM için kişi limitinin 600 olduğu söyleniyor. Eğer resmi limit 600 ise Linux'taki programlardan daha fazlasını beklemek haksızlık olmaz mı?

osmancan

Alıntı yapılan: mustafa.tr - 06 Haziran 2009 - 09:56:48
Bir araştırma yaptım. WLM için kişi limitinin 600 olduğu söyleniyor. Eğer resmi limit 600 ise Linux'taki programlardan daha fazlasını beklemek haksızlık olmaz mı?
dediğiniz gibi olsaydı beklemek haksızlık olurdu.ama normalde 2500 kişi var listesinde.mercuryde açtığımız zaman o kadar kişiyi görüyor yüklerken kitleniyor.eğer dediğiniz gibi 600 kişi olsaydı mercury 2500 kişiyi görmezdi zaten.

AbkHaZiaN

Bu sorunda çözüme ulaşan kimse var mı? Live messengerlarda kişi listesinin tamamını görebiliyorum yaklaşıl 1400 kişi var? Büyük bi sorun bence bu geliştiricilerin bu sayıyı 10.000 yapması lazım :P

agritux

Acaba 10 000 kişi tanıyor muyum :S yok tanımıyorumdur yahu

localhost

Kisi sayisi abarti biraz ama gelistiricilere bu yönde bir talep oldugu bildirilirse belki yaparlar. Listenin o kadar büyük olmasina sasirmadim degil. Yoksa millete spam gönderenler sizlermisiniz :)
Linux LPIC1 - MCSA

AbkHaZiaN

Evet biraz abartılı olmus :) 5.000 lazım kesinlikle. Kişi listesi msndeki kişileri görmek için sadece. Spam için msn kullanan kalmadı artık bi server kiralıyorlar maillisti oraya aktarıyorlar server üzerinden gönderiyorlar. Msnle göndermesi biraz zahmetli oluyor ona göre :) Göndermesemde her şeyini biliyorum :)