[Çözüldü] amsn de (et) işareti

Başlatan celalornek, 03 Haziran 2009 - 11:41:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalornek

amsn programını kullanmak ıstıyorum fakat (et)işaretını yaparken program kapanıyor ne yapmam gerekıyor?hatta forumda bu sayfaya bıle yazamadım işareti.
ilgınıze şimdiden tesekkurler.

heartsmagic

AMSN hangi sürümü kullanıyorsun?
Hata tespiti için amsn'yi konsoldan açıp bir de öyle dene. Böylece eğer verirse hata iletisini görürsün.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

celalornek

anlamadım ben ubuntuyu yenı kurdum acemiym amsn de ki et ısaretını daha once yapmıstım sımdı ıse olmuyor ayrıntılı acıklarmısınız ayrıca konsol nedir  :)
tesekkurler

Malik

Konsol = terminal = uçbirim

UYgulamalar > donatılar > uçbirim e tıklayın açılan konsola amsn yazın entera basın. Eğer bir hata çıktısı verirse buraya yapıştır. Ama buraya da yazamadığına göre hata amsn de değildir.  alt+gr tuşun çalışmıyor olabilir mi? Çalışıp çalışmadığını kontrol eder misin?
Bir şey öğrenmek istediğimde dışarı çıkar ve benden daha çok bilen birisini bulur ona sorarım. Bazen çok kazık sorarım!!!

Linux bir felsefedir, felsefe öğretidir, öğreti bilim ve düşüncedir, bilim ve düşünce özgürlüktür, özgürlük ise linuxdur. Yani Linux herşeydir.

heartsmagic

Ben foruma yazamadığın kısmı es geçmişim. Eğer forumda da yazamıyorsan klavye ayarlarını kontrol etmen gerekebilir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

celalornek

tesekkürler sorunu çözdüm klavye ayarlarındanmış :)

erginemr