wubuntu

Başlatan kuleyni, 16 Mayıs 2009 - 01:26:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kuleyni

Arkadaşlar arama motoruna ubuntu yazacakken yanlışlıkla "wubuntu" yazdım.Karşıma bildirgec.org'da ubuntu online işletim sistemi diye bişey çıktı.Forumda aradım bulamadım.Siz böyle bişey duydunuz mu?
haberi okumak için tıklayınız

heartsmagic

Göz atmak için bir bakınayım dedim ancak proje pek ilerleyememiş gibi geldi bana. Zira proje sitesi pek iç açıcı durumda değil :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kuleyni

ama ilerlerse bence iyi olur hele microsoft da böyle bi işe kalkışmışken.Bişey sormak istiyorum bu sistem nasıl çalışıyor şu anda kendimize istersek bi hesap falan açabilir miyiz?yoksa gelişme aşamasında mı hala?

kuleyni

evet arkadaşlar buldum.konu şurada açılmış ama site ne yazık ki wubuntu sitesi göçmüş galiba.. :(
wubuntu

heartsmagic

Alıntı yapılan: kuleyni - 16 Mayıs 2009 - 01:45:28
evet arkadaşlar buldum.konu şurada açılmış ama site ne yazık ki wubuntu sitesi göçmüş galiba.. :(
wubuntu

Bir önceki iletimde bunu söylemek istemiştim :)
Proje ölmüş ya da şu an askıda.

raspacı

Zaten firefox kullanarak internet üzerinden çalışan bir firefoxu kullanmak biraz saçma değil mi? :D
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

heartsmagic

Alıntı yapılan: levi - 16 Mayıs 2009 - 02:12:58
Zaten firefox kullanarak internet üzerinden çalışan bir firefoxu kullanmak biraz saçma değil mi? :D

Eğer konu sanal olarak ulaşabileceğimiz bize özel bir işletim sistemi olursa hiç fena olmaz tabii. Firefox sadece bir örnek sanırım :)

raspacı

İşin şakası tabi ki ama proje en son bu aşamada kalmış. Firefoxtan öteye gidememiş. Gitse güzel olur zaten bunun örnekleri vardı. Ama linux tabanlı varmı bilmiyorum.İsppanyollar php-flash tabanlı bir sanal işletim sistemi yapmışlardı. Bir tanr daha vardı da unuttum.
hatırlama:buldum işte bu:
http://g.ho.st/
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

kuleyni

neyse hevesim kursağımda kaldı.Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.