GOM Player sorunu

Başlatan gunesimdenkac, 03 Mayıs 2008 - 19:00:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mepis

Alıntı yapılan: heartsmagic - 03 Ekim 2008 - 00:51:12
Hep söylerim, sen çok yaşa mplayer :)
O atıfta bulunulan başlığa bir mplayer satırı vermiştim. Yıllarıdır o şekilde film izlerim. Belki de kaliteye o kadar önem vermiyorumdur, tam bilemiyorum ancak halimden oldukça memnunum.

Serkan GOM ile izle farki goreceksin.

heartsmagic

Bir ara arkadaşta kurulu Windows'ta film izlemiştim. Dediğim gibi ben pek dikkat etmiyorum ya da önemsemiyorum. O nedenle bariz bir fark gördüğümü hatırlamıyorum. Aksine mplayer'ımı çok aramıştım :)

Sen hiç benim önerdiğim yolu denedin mi? Hoş öyle kendiliğinden falan yazı ayarlamaz ama iyi iş görüyor bende.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Mepis

Alıntı yapılan: heartsmagic - 03 Ekim 2008 - 01:43:07
Bir ara arkadaşta kurulu Windows'ta film izlemiştim. Dediğim gibi ben pek dikkat etmiyorum ya da önemsemiyorum. O nedenle bariz bir fark gördüğümü hatırlamıyorum. Aksine mplayer'ımı çok aramıştım :)

Sen hiç benim önerdiğim yolu denedin mi? Hoş öyle kendiliğinden falan yazı ayarlamaz ama iyi iş görüyor bende.

Evet denedim. GOM ile alt yazi takip ederken gozlerim sulanmiyor ancak digerleri ile sulaniyor cunku yazi okunabilirligi yuksek degil. Ayni zamanda tasarimci oldugum icin aradaki farki rahatlikla anlayabiliyorum.

heartsmagic

Eh bu durumda bende tavsiye bitiyor. Ancak alt yazı boyutu ile oynayıp ben gereken rahatlığı sağlıyorum. Çok sayıda film izlediğimi söyleyebilirim, iyi bir sinema-film kurduyumdur.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

mbaran

Arkadaşlar gom player sorununu bir arkadaş yukarıda çözmüş. Wine ile çözümünü anlatmış. Ancak ben wine ile gom player'in çalıştırıldığında yüksek çözünürlükteki videoların sorun çıkarıp çıkarmayacağını merak ediyorum.

Not: vlc player kurdum, altyazılar iğrenç duruyor ve aşağı kaydıramıyorum, ileri saramıyorum, ayrıca otomatik de görmüyor.

bytan

Smplayer bu dediklerini yapmıyor mu?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST