[Çözüldü] facebook'ta poker sayfasını acamıyorum !

Başlatan player, 26 Nisan 2009 - 19:52:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: sebastian - 16 Mayıs 2009 - 17:27:26
bu konuda yeni bir gelişme varmı acaba?
facebook un poker sayfasında yine yeni güncellemeler yapıldı. 64bit 9.04 kullanıcılarının bi tekrar denemeleri mümkünmüdür?

Bir de yeni flash player ile deneme yapılabilir. http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,9481.0.html

coni

Deneyen arkadaşlar buraya yazarlarsa sevinirim. Bende linux kurulu hdd mi dizüstüne yeniden taka bilirim

sebastian

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 17 Mayıs 2009 - 00:54:07
Alıntı yapılan: sebastian - 16 Mayıs 2009 - 17:27:26
bu konuda yeni bir gelişme varmı acaba?
facebook un poker sayfasında yine yeni güncellemeler yapıldı. 64bit 9.04 kullanıcılarının bi tekrar denemeleri mümkünmüdür?

Bir de yeni flash player ile deneme yapılabilir. http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,9481.0.html

bunu bende denemek isterim ancak şuan benimde sistemimde ubuntu yok MAC kullanıyorum ve 2 sini birden boot etmek konusunda çırpınışlarım devam ediyor :-\

sebastian

panic

çözebilen var mı bu sorunu? ben firefox.exe indirip wine ile açarak oynamayı denedim, ufak bi kasıntı haricinde pek problem yok.

peki jaunty için çözebilen yok mu problemi?

ScaryMan

Windows'ta Loading diyen yerde yükleme tamamlandıktan sonrasına geçemiyorum, kalıyor öyle. Ubuntu'da açıyor fakat masa ve oyuncu listeleri gözükmüyor, beyaz kalıyor. Sanırım Facebook uygulamasında bir sorun var.

coni

Ben sistemime 32 bit kurdum yine aynı sorun var neden böyle acaba

nomercy

en sonunda google chrome üzerinde flash ı ektinleştirdim ve poker e girebildim ancak aşırı ağır ve bu yüzden düzgün oynayamadım çıldırtma seviyesinde yavaş sistemim 9.04 64 bit onun haricinde google chrome baya seri diğerlerine göre tavsiye ederim

kahraman masa esat

flash nasıl etkinleştiriliyor?

Düzeltme: Tamamdır sorun yok.

nomercy

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 23 Eylül 2009 - 09:56:35
Ben 32 bit kullanıyorum ve aynı sorun halan devam ediyor. Sorunu çözen varsa sevinirim :D

64 bit üzerinde sorunu çözdüm ama aşırı yavaş çalışıyor inanın oynanıcak gibi değil

Felâsife

Merak ettim, girdim Pardus opera ile sorun olmadı, 7-8 kişilik bir masada oynadım daha doğrusu oynamaya çalıştım (anlamam bu işlerden)  ama beni SIT ettiler :D o da neyse attılar beni galiba oyundan.  :D

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

heartsmagic

Ben son zamanlarda denemedim, bir ara fırsat bulunca bakayım durum ne alemdeymiş.

@Felâsife, seni masaya oturmuşsun, oyuna katılabilirdin o andan sonra :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Felâsife

nomercy

abi sen çakma olana girmişsin :D  asıl olan zynga poker :D

Felâsife

Bir daha gitmeyeceğim, umarım bu sefer ki çakma değildir.  :P
Ses filanda geliyor ama ben hiç anlamıyorum bu oyundan zormuş hakketen,
Döper döle AS, per Rua, pokeri bilirim aslında yani :D

Oyunda kasma göremedim, yoktu, klasik flashlı oyun gibi
O ortada ki popup neyse o gitmedi, fazlada durmadım zaten.
http://img37.imagefra.me/img/img37/2/9/24/beton/f_fetphqm_b36a95b.png

coni

Alıntı yapılan: Felâsife - 25 Eylül 2009 - 02:38:50
Bir daha gitmeyeceğim, umarım bu sefer ki çakma değildir.  :P
Ses filanda geliyor ama ben hiç anlamıyorum bu oyundan zormuş hakketen,
Döper döle AS, per Rua, pokeri bilirim aslında yani :D

Oyunda kasma göremedim, yoktu, klasik flashlı oyun gibi
O ortada ki popup neyse o gitmedi, fazlada durmadım zaten.
http://img37.imagefra.me/img/img37/2/9/24/beton/f_fetphqm_b36a95b.png

Bu seferki doğru sistemin 64 bit mi yoksa 32 bit mi. Çalşıması için neler kurdun fazladan yoksa normal kurulumlamı çalıştırdın.

Felâsife

Alıntı yapılan: coni - 25 Eylül 2009 - 14:59:48
Bu seferki doğru sistemin 64 bit mi yoksa 32 bit mi. Çalşıması için neler kurdun fazladan yoksa normal kurulumlamı çalıştırdın.
32-bit (Pardus) 64-bit (Debian) fark etmiyor aslında ikisinde de açılıyor çünkü, ikisinde de Opera + AdobeFlashplugin + ikisi de java testini geçiyor.
Operalar da Adobenin plugininden başka plugin yok, bu arada Debinin plugini de 64-bit.

Sonuç, doğru ayarlarla 32 veya 64-bit fark etmez aslında (etmemesi gerekir)

Buda 64-bit Debian + Opera görüntüsü.
http://img40.imagefra.me/img/img40/2/9/25/beton/f_l0squ6rr65om_a84e4c8.png

şip, şip, şip, kağıt ve marka sesleri geliyor, kazanan parayı götürüyor, giren çıkan belli oluyor, yani oyun online olarak (ben beceremesem de) oynanıyor, en azından oynayanları ben göryüyorum :D

Not:
Popup flashlar da fare işe yaramazsa TAB tuşunu kulanmak gerekiyor.

Not:
Bu tip oyunların oyananaması Linux'lardan değildir, pluginlerden değildir.
Firefox'un artık yanlış yapılandırılmasındadır diyelim, yoksa FF nin de tabiki hatası yoktur.

Ben Opera'yı sistemden daha doğrusu FF pluginlerinden bağımsız yapılandırıyorum, sadece Adobe plugini ile her yere giriyorum.

Felâsife

Loby nedir bilmiyorum ki?
En iyisi ben bu poker işinden uzaklaşayım, hiç bilmiyorum çünkü.

heartsmagic

Evet sorun sunucu değiştirmede ve masa seçiminde zaten. Rastgele bir sunucuya atıyor bizi. Masa listeleri de görünmüyor, sadece otur dediğimizde bir masaya alıyor haliyle.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

hitokiri

valla ben fontlardandır diye düşünmüştüm ama o da olmadı benim bulduğum çözüm wine ile firefox ve flash kurulumu  :D

OnLyDeJavu

Arkadaşlar 03.10.2009 tarihi itibariyle herkesin bildiği Facebook Poker (ZYNGA.com) da malesef kapatıldı.! Zynga.com domaini Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından 02/10/2009 tarihi ve .02.02.2009-272446 nolu kararı gereğince İDARİ TEDBİR uygulanmaktaymış.

Facebook üzerinden poker uygulamasına giremiyoruz...
İster mermi kullanırsın ister oy pusulası. İnsan iyi nişan almalı. Kuklayı değil kuklacıyı vurmalı...

coni

Alıntı yapılan: OnLyDeJavu - 07 Ekim 2009 - 11:13:36
Arkadaşlar 03.10.2009 tarihi itibariyle herkesin bildiği Facebook Poker (ZYNGA.com) da malesef kapatıldı.! Zynga.com domaini Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından 02/10/2009 tarihi ve .02.02.2009-272446 nolu kararı gereğince İDARİ TEDBİR uygulanmaktaymış.

Facebook üzerinden poker uygulamasına giremiyoruz...

O karar sonra iptal edildi diye biliyorum ben

ScaryMan

9.10'da devam ediyor bu sorun bende :) Bildireyim dedim.