[Çözüldü] Fast User Switch Applet (Hızlı Kullanıcı Değiştirme Uygulaması) hatası

Başlatan jawes, 30 Nisan 2008 - 00:48:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jawes

bu pc açılışında bı ara ıkı yada üç defa geldı sızınle paylaşacaktım ama olmadı şimdi  fırsat buldum
bunun ne olduğu hakkında bılgısı olan varsa  soyleye bılırmı acaba
LİNUX KULLANMAK AYRICALIKTIR

KÖTÜ İLE DOST OLAN UMURSAMAZ GÜNAHI
HAK SÖZÜ  DUYMAZ OLUR HATIRLAMAZ ALLAHI...  sürekli olarak kendini yönetebilmek insanın sahip olabileceği en değerli yetenektir...

heartsmagic

Kullanıcı değiştirme appletinde sorun var, güncellemelerle beraber düzelebilir, biraz bekle. Sil diyebilirsin, ilerde tekrar eklersin panele.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Sypro

Birden çok kullanıcı olmayan bilgisayarlarda önemi yok diye düşündüğüm applet. Neticede iki farklı kullanıcınız yok ise geçiş yapmanızı gerektirecek bir şey de yoktur:)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

demir

Hardy Heron mu kullanıyorsun?

Ben Gutsy Gibbon'da oturumlar arasında geçiş sırasında sorun yaşamıştım....

Ancak Hardy Heron (İyi ki hoşgeldin) bu konuda tüm sorunlarımı çözdü.. 
LIVE FREE OR DIE

Aklı olan Linux, Parası olan MAC, ikisi de olmayan Windows :)

jawes

walla bu sorun Hardy ye geçtiğimin ıkıncı gunu bu oldu  neyse pc bi format attım çok guzel hal oldu
LİNUX KULLANMAK AYRICALIKTIR

KÖTÜ İLE DOST OLAN UMURSAMAZ GÜNAHI
HAK SÖZÜ  DUYMAZ OLUR HATIRLAMAZ ALLAHI...  sürekli olarak kendini yönetebilmek insanın sahip olabileceği en değerli yetenektir...

ufuk_k

İyi de bu hızlı kullanıcı değiştirme uygulamacağı. Sistemde birden fazla kullanıcı var mıydı? Eğer varsa bile tercihler--->oturumlar kısmından bu uygulamacığın başlangıçta başlamasını engellersen, hata da almazdın. Bunun için tekrar kurulum yapmaya değer miydi acaba diye düşündüm de.

Sypro

Bazen sorunu çözmeye uğraşmaktansa yeniden kurulum yapmak daha kolay geliyor:)
Bazen de yeniden kurunca ne kadar uğraşırsan uğraş çözemediğin bir problem otomatikman çözülüyor:P

Tabi böyle ufak bir sorun için ironik olmuş yeniden kurulum yapmak.

Sonuç olarak topic'i düzenliyor ve kilitliyorum.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."