Linux.com yenilendi

Başlatan fortran, 14 Mayıs 2009 - 00:16:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fortran

Linux Foundation tarafından bu yılın başlarında devralınan Linux.com yenilendi. Daha önce SourceForge tarafından yönetilen sitenin yeni yüzü bu hafta tanıtıldı. Yeni sitede blog yazıları, forum, popüler Linux dağıtımları ve indirme bağlantıları ile çeşitli yazılım ve donanım bilgileri bulunuyor.
Özgür yazılım dergisi: eniXma

iKo

Oooo çok güzel olmuş, tebrikler... Yakışmış, gerekiyordu da böyle bir site zaten...

mustafa.tr

Arkadaşlar benim aklıma geldi ama yapmadım. Bence Ubuntu-tr sorumlularından birisi Ubuntu-tr grubu açsın. Birçok grup açılmış. Hepsinin azcık üyesi var. Bizler de kendi adımızı duyuralım.

foma

Alıntı yapılan: mustafa.tr - 14 Mayıs 2009 - 01:18:03
Arkadaşlar benim aklıma geldi ama yapmadım. Bence Ubuntu-tr sorumlularından birisi Ubuntu-tr grubu açsın. Birçok grup açılmış. Hepsinin azcık üyesi var. Bizler de kendi adımızı duyuralım.
Alınma ama bir işe yaramayacaksa anlamsız :)
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

AbkHaZiaN

Teması güzelmiş. Hangi içerik yönetim sistemi bilen var mı?

eren

Wordpress kullanmışlar ama çok değişmiş. En az yarısını değiştirmişler.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

AbkHaZiaN