[Nasıl] shipit.ubuntu.com'dan CD sipariş etmek

Başlatan ihtiyar said, 20 Nisan 2009 - 22:47:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

geometrici

iyide arkadaşlar site ıng nasıl sıpariş verecem ayrıca ben ıng den anlamıyorum yardım edersenız sevınırım sımdıden tesekkurler

heartsmagic

Alıntı yapılan: geometrici - 14 Ocak 2010 - 11:44:00
iyide arkadaşlar site ıng nasıl sıpariş verecem ayrıca ben ıng den anlamıyorum yardım edersenız sevınırım sımdıden tesekkurler

https://login.launchpad.net/+login-register
Buradan yeni bir hesap al. E-posta adresi verip kayıt işlemi yap. Ardından bu başlığın ilk iletisini takip et.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

aliorhan

1 tane istemiştim gelmedi ama :(
2 hafta önce  10 tane istedim dağıtım yapıcam diye bugün gelmiş.Allah razı olsun bu Canonical'den.
Niye 10 tane demeyin gerçekten dağıtıcam :) iş yerindeki insanlara.
Teşekkürler Ubuntu...

werewolf39

aç gözlü olmayın ubuntuyu zor durumda bırakmayın
Ne Mutlu Atatürk'e Laik Olabilene !

badhero

Bir tane alıp kendiniz de çoğaltabilirsiniz.

Kubilay

bugün 1 adet cd siparişim elime ulaştı.
çevremdeki windows işletim sisteminden sıkılan herkes hayran kaldı...
ücretsiz böyle bir hizmet...gerçekten mükemmel.

bildiğiniz gibi işletmelerde lisanssız işletim sistemi yasak,bu sebeple yüzlerce lira verip windows cd si almak istemeyen arkadaşlarımda,ofislerindeki kişisel bilgisayarlarında kullanmak adına cd istediler...

Ubuntudan 10 adet daha cd siparişi vermek istiyorum..Lakin ingilizce cümle kurmak çook uzaklarda :) aşağıdaki metni benim için ingilizceye çevirebilecek arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler...

""""Merhaba,
Çevremdekileri Ubuntu kullanımına teşvik etmek ve iş yerlerinde bulundurmak adına,10 adet cd ye ihtiyacım var.
Bu işletim sistemi ve Cd gönderiminiz için şimdiden teşekkürler.""""

ayrıca şu resimdeki : https://shop.canonical.com/images/m/UBN80007.jpg
paket nedir? içeriğinde resimde gösterilenler mi var? bir nevi destek olmak açısından bu paketide ücretli olarak sipariş vermek istiyorum.ödeme yöntemleri nasıl..ayrıntılı bilgi verirseniz bir çok şık ürün gördüm,onları alacağım inş.

aliorhan

Alıntı yapılan: werewolf39 - 14 Ocak 2010 - 18:50:49
aç gözlü olmayın ubuntuyu zor durumda bırakmayın

Bende zorlamak istemem ama insanlara  yetebileceğim kadar zaten ben cd'ye çekip vermeye çalışıyorum.
Olmadı kendi cd'mi götürüp kuruyorum. Gerekirse cd'ide bırakıyorum.
Ama insanlar birazda cd'nin dışında bedava olmasına rağmen ubuntu yazıyor, ayrı bir orjinallik katıyor diye daha çabuk kabulleniyorlar. Diğer türlü bu ne gibilerinden davranıyorlar. Aldığım cdleri bugün dağıttım 5 tanesini, diğer 4 tanesininde yeri belli.

Ayrıca ne aç gözlülüğü 10 kişi ayrı ayrı sipariş vereceğimize 1 kişiden verdik.Sence hangisi daha mantıklı. Ayrı ayrı yerlere yollamasımı yoksa direkt bir yere mi?

kozanibo

Merhaba,
Çevremdekileri Ubuntu kullanımına teşvik etmek ve iş yerlerinde bulundurmak adına,10 adet cd ye ihtiyacım var.
Bu işletim sistemi ve Cd gönderiminiz için şimdiden teşekkürler.

hello i need 10 cd encourage the people around me to use ubuntu and stock at work office.
thank you for this operation system and sending me th cds.

naçizane çevirim :)

Kubilay

çeviri için teşekkürler..diğer soruma cevap varmı?

heartsmagic

Alıntı yapılan: Kubilay - 15 Ocak 2010 - 14:22:38
çeviri için teşekkürler..diğer soruma cevap varmı?

O bir araçlar paketi sanırım. Sipariş verirsen tümü gelir. Ödeme kredi kartı ile oluyor. Kargo biraz masraflı. Malzemeler kaliteli ve gayet kullanışlıdır.

Kubilay

Price: £ 6.00 yazıyor... sanırım + kargo var birde.
tahmini olarak ne kadar tutar?

heartsmagic

Kargo masrafı sanırım alışverişin son adımında söyleniyordu bize. Şu an ne yazık ki hatırlamıyorum ne kadar tutacağını ancak satın aldığın şeyden daha fazla tutabileceğini söyleyeyim sana :) Kısacası £ 6.00'dan fazla olacaktır.

Kubilay

keşke Türkiye de bu ürünleri temin edebileceğimiz yerler olsa...

XRumer

Arkadaşlar bir de dvd sıparişi nasıl yapılır o da eklense çok iyi olurdu. Sitede dolaştım da sadece bir tane cd sıpariş edilebiliyor, daha sonra toplu sıparişin de nasıl yapıldığını buldum ama sadece aynı cd sıpariş edilebiliyor. Diğer versiyonların (kubuntu, xubuntu, edubuntu) ve dvdlerin de nasıl sıpariş edilebileceğini anlatır mısınız?
10.04 çıktığında bir tane sıpariş edeceğim de.

ubuntrack

My Ubuntu User number is # 34577

coni

Bana nedense yollamadılar sadece 1 kere cd istemiştim oysa

Shamata

bende formu doldurmustum .... aradan bir zaman gecti unutmustum ama bugun geldi Ubuntu desktop cd`im ....... taa Belcikadan yollamislar :)

XRumer

Ubuntu 9.10 cd'm 2,5 haftada elime ulaştı. Ben Nisan ayına kadar beklerim diyordum. Hem çok hızlılar, hem de her şeyi kendi ceplerinden ödüyorlar. Harika!
Yalnız cd ile bir kaç tane de sticker gönderirler diye bekliyordum ama hayal kırıklığına uğradım. Neyse sağlık olsun.

o.kosmaz

Bende sipariş etmiştim 10 gün önce. Geldi şimdi elimde CD.  NL-Schiedam  Hollanda dan göndermişler (:

Fallout

merhaba arkadaşlar, temmuz ayında sipariş vermiştim 1 cd geldiğinde 2 tl gümrük ücreti aldılar. ocak ayında da 9.10 siparişi vermiştim yine 1 cd. yine 2 tl gümrük ücreti diye istediler. PTT artık ücret mi almaya başladı acaba yoksa adam bu parayı doğrudan cebine mi atıyor? son zamanlarda sipariş verip de cd alan arkadaşlar, herhangi bir ücret ödediniz mi?

XRumer

Alıntı yapılan: Fallout - 21 Mart 2010 - 17:52:01
merhaba arkadaşlar, temmuz ayında sipariş vermiştim 1 cd geldiğinde 2 tl gümrük ücreti aldılar. ocak ayında da 9.10 siparişi vermiştim yine 1 cd. yine 2 tl gümrük ücreti diye istediler. PTT artık ücret mi almaya başladı acaba yoksa adam bu parayı doğrudan cebine mi atıyor? son zamanlarda sipariş verip de cd alan arkadaşlar, herhangi bir ücret ödediniz mi?

Ben hiçbir ücret ödemedim paketi alırken. Hatta sıpariş eden kişinin ben olduğunu doğrulamak için kimlik falan da istemediler bir yere imza da attırmadılar. Gelen eleman paketi verdi ve gitti.

badhero

agritux