Ubuntu 9.04 (Jaunty Jackolope) Cd Dağıtımı başladı!

Başlatan ironic, 16 Nisan 2009 - 20:42:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

326041

Bunlarda Yeni CDlerimiz  :D

KUBUNTU:

SERVER ED:

UBUNTU:

ironic

Yeni tasarımlar çok güzel olmakla beraber siyah renkli olanı çok beğendim. Keşke masaüstü sürümünde siyah kullansalardı.

canosayan

sizde bir tanede server sürümü siparişi verin.
dikiz aynanıza asarsınız olmazsa.
Chmod bizim işimiz.

localhost

@ALpAsya bence TÜV ten gecemezsin. Dikiz aynasina asmak icinde Ubuntu siparisi verildigini ilk defa duydum :)
he unuttum türkiyede de TÜV vardi. Bence kimse asmasin TÜV ten gecemezsiniz :)
Linux LPIC1 - MCSA

326041

"3 CDs requested 4 hours ago. This request was cancelled, so no CDs were shipped."

Bu ne demek. İngilizcem pek iyi değildir  :P

empax

Alıntı yapılan: 326041 - 18 Nisan 2009 - 17:56:38
"3 CDs requested 4 hours ago. This request was cancelled, so no CDs were shipped."

Bu ne demek. İngilizcem pek iyi değildir  :P

3 CD 4 saat önce rica edildi. Bu istek iptal edildi, bundan dolayı hiçbir CD yollanmadı...
Seklinde donusturulebilir  :) Artik ne yaptiysan  :D
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

eren

Daha önce istek yaptığınız için bu isteğiniz iptal edilmiş.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

noluftu

Sanırım yeri değil ama hala Türkiye'deki resmi klevye seçeneği olarak başka diller gözüküyor mu?

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: noluftu - 19 Nisan 2009 - 14:03:49
Sanırım yeri değil ama hala Türkiye'deki resmi klevye seçeneği olarak başka diller gözüküyor mu?
Maalesef evet.

canosayan

Alıntı yapılan: Kirmizi - 18 Nisan 2009 - 17:34:56
@ALpAsya bence TÜV ten gecemezsin. Dikiz aynasina asmak icinde Ubuntu siparisi verildigini ilk defa duydum :)
he unuttum türkiyede de TÜV vardi. Bence kimse asmasin TÜV ten gecemezsiniz :)

arkadaşlar cd yi beğenmiş. hem belki bu cd ne diyenlere reklam olarak işe yarayabilir.
ayrıca cd nin tüv e etki yapmadığını mythbusters ispatladı. hatta disco topu bile asılsa sorun olmuyor.
Chmod bizim işimiz.

xwes

Yeri degil ama sizce nasil olmaliydi?

canosayan

Alıntı yapılan: xwes - 19 Nisan 2009 - 14:36:30

cidden yeri değil.
Chmod bizim işimiz.

xwes

Alıntı yapılan: canosayan - 19 Nisan 2009 - 14:50:36

cidden yeri değil.
tamam.

erhangulsum

ben 20 ubuntu ve 20 kubuntu siparisi verdim cevremdekilere dagitmak icin :)
Vistadan kurtulsunlar artik degil mi? :)

xwes

Alıntı yapılan: erhangulsum - 19 Nisan 2009 - 15:25:35
ben 20 ubuntu ve 20 kubuntu siparisi verdim cevremdekilere dagitmak icin :)
Vistadan kurtulsunlar artik degil mi? :)
Orjinal CD vermek gerçekten daha etkili oluyor.

ciwans

Ben 8.10 istemiştim kararlı sürüm ilk çıktığı gün. Hala elime ulaşmış değil. Anlamadım 6 ay oldu.  :-\
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

bytan

Genelde pek sıkıntı yaşatmadan cd'ler 4-5 hafta içinde kapıya kadar geliyor. Shipit sayfasında yollanıp yollanmadığı ile ilgili bilgi oluyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

noluftu

Alıntı yapılan: xwes - 19 Nisan 2009 - 14:51:20
Alıntı yapılan: canosayan - 19 Nisan 2009 - 14:50:36

cidden yeri değil.
tamam.

:-X

En azından küfür yemedim.. Başka bir platformda bu soruyu sorma gafletinde bulundum da.

Benim de 8.10 için verdiğim sipariş gelmedi. Yeniledim birkaç gün önce ama galiba bu da gelmeyecek. :(

ihtiyar said

Alıntı yapılan: noluftu - 19 Nisan 2009 - 18:22:11
:-X

En azından küfür yemedim..
Başka bir platformda bu soruyu sorma gafletinde bulundum da.

Benim de 8.10 için verdiğim sipariş gelmedi. Yeniledim birkaç gün önce ama galiba bu da gelmeyecek. :(

Böyle bir ihtimal söz konusu bile olamaz. Biz bir aileyiz, birbirimizin hatasına karşı en fazla bir hatırlatma/öneri sunarız. ;)

Bana da gelmedi 8.10 CD'lerim. Ama üstüne düşmedim. Umarım bu gelir, adresi doğru verdiğinizden emin olun. Posta kutusunun üstüne hatta yere bile koyabiliyorlar.

canosayan

bakalım benimkiler ne zaman gelecek?
açıköğretim sınav giriş kartım bile gelmedi eve.
Chmod bizim işimiz.

noluftu

Çok da önemli değil CDlerin gelmesi benim açımdan. (Bağlantım oldukça hızlı) Ama bağlantıları kotalı olan ya da hızı yeterli olmayan kullanıcılar için sıkıntılı bir durum. Sırf bu nedenle siparişimi iptal edecektim bir ara. Ama arşivime koymak istediğim için vazgeçtim.

daron

siparışımızı verdık.bu final sürümüdür inşallah.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: daron - 19 Nisan 2009 - 19:00:16
siparışımızı verdık.bu final sürümüdür inşallah.

23 Nisan'da çıkacak 9.04 kararlı sürümü gelecek size. Altı ay sonra yeni sürüm çıkacak ve her altı ayda bir kararlı/yeni sürüm çıkmaya devam edecek.

daron

9.04 sürümün bir cok hatayı düzeltiği söylenıyor ? ben hem ubuntu hem kubuntu siparışı verdim. her ikisini deneyeceğim.

utdmr

İlk defa bir CD istedim, sadece nasıl oluyor diye. En son bir sene önce bir kere Hardy Heron yükleyip, onu önce Intrepid beta'ya şimdi de Jaunty Beta'ya yükseltiyorum. Ubuntu'nun güzelliği daha hiç format istemedi pek de dikkatli kullanmamama rağmen:). Rekor kıracağım formatlamadan en çok sayıda sürüm güncellemekte:)
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.