Ubuntu 9.04 (Jaunty Jackolope) Cd Dağıtımı başladı!

Başlatan ironic, 16 Nisan 2009 - 20:42:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

AbkHaZiaN

heartsmagic

AbkHaZiaN

En iyi şekilde ağırlarız gelirlerse :) Okullar kapanmadan gelseydide amcalarla veya amcalarsız nasıl geliyosa gelseydi :)

heartsmagic

Kesin demiyorum ancak gelme ihtimali var. Daha doğrusu gümrükten amcalar gelmiyor :) Postacı sana gümrükte paketin olduğuna dair bir belge getiriyor. Sen de gümrüğe gidip durumu izah ediyorsun. Söylediğim gibi ben zamanında izah etmeme rağmen, parasını ödeyeceğimi söylememe rağmen alamamıştım. Gerçi şu anki aklım olsaydı sanırım bir şekilde alırdım diye düşünüyorum, ancak o zamanlar bir miktar acemiliğimze denk gelmiş.

egitimist

Dün 10 adet Ubuntu 9.04 cd'si elime ulaştı. Mazeret belirterek 50 adet istemiştim. Yine 10 tane göndermişler. Canonical'e teşekkürler.

heartsmagic

Alıntı yapılan: egitimist - 19 Mayıs 2009 - 16:03:08
Dün 10 adet Ubuntu 9.04 cd'si elime ulaştı. Mazeret belirterek 50 adet istemiştim. Yine 10 tane göndermişler. Canonical'e teşekkürler.

İlginç. Ben daha bana gelen paketin içeriğini bilmiyorum sadece adrese ulaştığını teyit ettirdim. Acaba aynı şeyi bana da yapmış olabilirler mi? :D

AbkHaZiaN

Gürükte kalırsa almam zor. Bu konuda aydınlattığın için teşekkür ederim :)

canosayan

nihayet elime ulaştı cd lerim. zaten birer tane istemiştim.
fakat paketin üzerinde yazan priorty: undeliverable yazısı biraz kafamı karıştırdı.
yani bana ulaşmasada umurlarında değilmiş sanırım....
Chmod bizim işimiz.

eguven

Şuan itibari ile siparişimi verdim, bakalım ne zaman getirecekler :)

empax

Bu konunun acildigi ilk gunlerde,ben de birer tane CD istemistim.
Hala gelmedi  :'( Assagi inip posta kutusuna bakacagim simdi :)

Gelmemis  :-X
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

daron

arkadaşlar elimde 10 adet kubuntu cd var.isteyen olursa ücretsiz yollayabılırm.tamamen beleş :) ;D :P

heartsmagic

İstediğim 20 adet CD'yi eksiksiz göndermişler. Şimdi dağıtma zamanı, teşekkürler Canonical :)

limitsizim

Arkadaşlar ubuntu tasarım ve isim olarak çok hoş bir işletim sistemi olarak geliyordu bana bende cd sini istedim gelmesini beklemiyordum ama fransa postası üzerinden kapıma kadar ubuntu 9.04 cd si geldi şık karizma ve kaliteli bir pakatte 4 adet ubuntu çıkartması ve 1 adet ubuntu 9.04 deskop edition geldi. Muhtemelen ingilizcedir yüklicem birazdan tr nasıl yaparım birde neler öneririsiniz.

Not başlık yanlış yerdeyse dogru yere taşıyıp bana öm ile yerini söylerseniz sevinirim forumda yeniyim kolay gelsin.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: limitsizim - 23 Haziran 2009 - 12:55:32
Arkadaşlar ubuntu tasarım ve isim olarak çok hoş bir işletim sistemi olarak geliyordu bana bende cd sini istedim gelmesini beklemiyordum ama fransa postası üzerinden kapıma kadar ubuntu 9.04 cd si geldi şık karizma ve kaliteli bir pakatte 4 adet ubuntu çıkartması ve 1 adet ubuntu 9.04 deskop edition geldi. Muhtemelen ingilizcedir yüklicem birazdan tr nasıl yaparım birde neler öneririsiniz.

Not başlık yanlış yerdeyse dogru yere taşıyıp bana öm ile yerini söylerseniz sevinirim forumda yeniyim kolay gelsin.

Hoş geldiniz, CD'niz hayırlı olsun. ;) Forumda biraz gezinti yaparsanız gerekli cevapları bulabilirsiniz. İlk kurulum sırasında Türkçe'yi seçiniz.

limitsizim

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 23 Haziran 2009 - 13:14:05
Alıntı yapılan: limitsizim - 23 Haziran 2009 - 12:55:32

Hoş geldiniz, CD'niz hayırlı olsun. ;) Forumda biraz gezinti yaparsanız gerekli cevapları bulabilirsiniz. İlk kurulum sırasında Türkçe'yi seçiniz.
Vay yurt dışından gelen cd içinde tr çıkacakmı çok güzel ya Türkçe ve Türkiyeye önem verilmesi güzel

Monarch

Alıntı yapılan: canosayan - 17 Nisan 2009 - 08:31:34
istedim fakat kesin 2 ayı bulur. bizim postacı biraz tembelde.

ubuntu cd si Türkiye'de hangi kargoyla/dağıtım şirketiyle geliyor?

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Monarch - 24 Haziran 2009 - 13:26:59
Alıntı yapılan: canosayan - 17 Nisan 2009 - 08:31:34
istedim fakat kesin 2 ayı bulur. bizim postacı biraz tembelde.

ubuntu cd si Türkiye'de hangi kargoyla/dağıtım şirketiyle geliyor?

PTT aracılığı ile kargo olarak değil posta olarak geliyor.

Khan

Ben de bir tane istemiştim. Baktım, peder bey bugün elinde CD ile geliyor. 2 Haziran'da ısmarlamıştım, 24 Haziran'da elime ulaştı. Gerçekten sağlam iş yapıyorlar. Üstelik ücretsiz...